ВРУ заборонила розміщення будь-якої реклами на електроопорах

Громадський патруль з числа волонтерів Здолбунівщини вітає прийняття ВРУ закону, який прямо забороняє т.зв спам рекламу  на елементах контактних ліній  вт.ч опорах:

Верховна Рада заборонила розміщення реклами на елементах контактної мережі. За відповідний законопроект проголосували 226 народних депутатів, передає кореспондент УНН.

“Розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (зокрема опорах) зовнішнього освітлення забороняється”, — наголошується у законопроекті.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети