. ВРУ пропонує вплинути на блогерів | Здолбунів City

ВРУ пропонує вплинути на блогерів

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 2111, яким пропонується доповнити Закон “Про інформацію” статтею про “особливості поширення масової інформації в мережі Інтернет”.

Новацією проекту є введення в законодавство поняття “блогер” – власник сайту/ сторінки сайту в Інтернеті, на яких розміщується масова інформація.

Автор документа – нардеп і близький родич Віктора Балоги – Василь Петьовка – пропонує встановити, що блогер при розміщенні та використанні масової інформації зобов’язаний перевіряти достовірність розміщеної загальнодоступної інформації до її розміщення і негайно видаляти розміщену недостовірну інформацію, а також не допускати поширення інформації про приватне життя громадянина з порушенням цивільного законодавства.

Також при розміщенні інформації на сайті / сторінці не допускається поширення завідомо недостовірної інформації під виглядом достовірних повідомлень, поширення інформації з метою зганьбити громадянина або окремі категорії громадян “за ознаками статі, віку, расової чи національної приналежності, мови, ставлення до релігії, професії, місця проживання і роботи, а також у зв’язку з їхніми політичними переконаннями “.

Крім того, блогерів зобов’яжуть у разі ухвалення доповнень до закону оприлюднити свої прізвище та ініціали, адресу для направлення йому юридично значимих повідомлень.

На думку Петьовки, такі зміни розроблені з метою “забезпечення захисту суспільства від шкоди за неповноту, невчасність та невірогідність інформації”.

Українська правда

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Оля Мережко

  Стосовно пункту “зганьбити” Та більше ніж вони самі ганьбляться їх уже неможливо зганьбити (Депутатка виложила фоточки топлес на комоді – норм, а комент цієї срамоти – приниження гідності)

 • Оля Мережко

  Зрештою цей законопроект по їдеї суперечить Закону Про доступ до публічної інформації Розділ ІІ ст.5 п 1.1. http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article%3FshowHidden=1&art_id=244273463&cat_id=244268916

  • buddax2

   яким чином це суперечить цьому пункту?

 • Ольга Ферар

  Ще раз скажу- нема більш якихз аконів приймати?. В принципі це розумно, адже є блогери які не несуть ніякої відповідальності і пишуть аби читали, та в нашій країні хвилююсь аби під закон не попали всі інші?

 • buddax2

  Інтернет перестав бути чимось розкішним і багато невихованих людей, почуваючи себе “анонімними”, лиють бруд на хороших людей.Звісно ж любого аноніма можна знайти. А популізувавши цей закон можна було би налякати нехороших “анонімів” і вони, можливо, будуть думати перед тим як виливати бруд на світлі сторінки Інтернету

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама