Впорядковуватимуть стежку «Від Волині до Поділля»

…на території національного природного парку «Дермансько-Острозький» під час акції «Екогурт» і влаштують пікнік
стежка
Акція «Екогурт» відбудеться 23 квітня під час відкриття туристичного сезону та Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом». Учасники заходу приберуть маршрут екологічної стежки «Від Волині до Поділля», промаркують її та встановлять інформаційні стенди. Закінчиться екоподія оглядинами цікавинок парку та дружнім пікніком.
Бажаючі взяти участь у заході повинні мати з собою робочий одяг та взуття, рукавиці, перекус та гарячий чай.
Збір учасників о 10-1 годині біля церкви в селі Буща Здолбунівського району.

Добратися до місця збору можна із Рівного маршруткою «Рівне-Буща» (відправлення з автостанції біля залізничного вокзалу о 8.00). Повернення назад — о 16.00, маршрутка “Борщівка-Рівне” (з с. Буща); 17.50, маршрутка Зелений Дуб — Рівне (з с. Мости).
Контактні телефони: 0979612372,0598724120 (Оксана Головко — начальник відділу наукової, еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою НПП «Дермансько-Острозький») ; 695-479,0972385976 (Вікторія Постернак, головний спеціаліст управління культури і туризму Рівненської ОДА)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети