Волиняни шукали працівників на свій завод у Здолбунові

Задля укомплектування вільних робочих місць на заводі ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна» (с. Рованці Луцького району) з виготовлення електричних бортових кабельних систем для найбільших європейських виробників автомобілів (BMW, Audi, Mercedes), Здолбунівський районний центр зайнятості провів міні-ярмарок вакансій, у якому взяли участь 24 безробітних.

На заході фахівець з підбору кадрів товариства Леся Макитринська презентувала підприємство та інформувала про умови праці, вимоги до претендентів та низку переваг працевлаштування на вакантні місця комплектувальників проводів. Серед них – спеціалізоване безкоштовне навчання, компенсація за харчування, безкоштовний проїзд до робочого місця.

На підприємстві відкривається нова лінія з виробництва електричних систем, а тому створюється багато нових робочих місць.

Результатом співбесіди стало заповнення запропонованих роботодавцем анкет на працевлаштування 8-ми претендентів на вакантні робочі місця у ТОВ «Кромбергенд Шуберт Україна».

Здолбунівський ЦЗВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети