Волинський народний хор знову в Рівному

Нижче йтиметься про події, які я організував спільно із святковим агентством “Мегаподія”. Ці заходи, а саме концерти Ніни Матвієнко та Волинського народного хору, були організовані й проведені спеціально для зрілої публіки.

Останнім часом у Рівному відбувається багато цікавих і різноманітних подій для молоді. Я вважаю, що це дуже добре. Дуже добре, що молодь може відвідати культурні заходи, організовані для них. Але, мені здається, що не варто забувати і про старших людей.

Саме тому я вирішив запросити у Рівне народну артистку України Ніну Матвієнко та Волинський державний академічний народний хор.

Ніна Матвієнко виступила для рівнян 28 листопада на сцені палацу культури “Хімік”. Як на мене, то концерт пройшов вдало. Оскільки я бачив, з якими сяючими очима люди виходили із зали.

Артистка зарядила глядачів своєю енергією. Всі пісні, які вона виконувала, буквально торкались душі рівнян. Важливу роль відіграло також спілкування Ніни Матвієнко з публікою.

Артистка розповідала історії із свого життя та буквально засипала глядачів порадами. Мене, як чоловіка, здивувало, що співачка заявила про те, що жіночої дружби не існує. Ніна Матвієнко також пообіцяла повернутися до Рівного.

А вже 1 січня люди зібрались у міському палаці культури “Текстильник” для того, аби насолодитись виступом Волинського державного академічного народного хору. На сцені одночасно виступали оркестрова, вокальна й танцювальна групи.

Цікаво те, що до складу Волинського народного хору входять люди різної вікової категорії. Колектив поєднує у собі як старших людей, так і молодь. У Рівному артистів проводжали зі сцени шаленими оплесками.

Волинський державний академічний народний хор 22 січня знову виступить для рівнян з різдвяною програмою.

Я спільно із святковим агентством “Мегаподія” обіцяю і надалі тішити вас подібними заходами як для дорослої публіки, так і для молоді.

До зустрічі.
Щиро ваш Роман Яворський!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети