Волонтери Здолбунова кличуть всіх прибрати гідропарк

Exif_JPEG_420У Здолбунівському гідропарку потрохи але вже відчуваються зміни. Не в останню чергу завдяки громадськості міста, точніше її активної частини. Але у активний період літнього відпочинку прибирати комунальникам гідропарк важче ніж зазвичай. Тому Волонтерський рух Здолбунівщини закликає масово допомогти прибрати гідропарк, якщо буде до цього часу закуплена фарба – то і продовжити фарбувати оглядовий майданчик випускників. Отже:

В рамках екологічного проекту, підтриманого ПАТ «Волинь-Цемент» Волонтерський Рух Здолбунівщини оголошує акцію по прибиранню території гідропарку.

«Волинь-Цемент» виконав своє партнерське добровільне зобов’язання  (за що їм величезна подяка. Нарешті місцеві підприємства офіційно і публічно почали підтримувати громадські ініціативи мешканців, волонтерів ) та забезпечив нас усім необхідним (жилети, рукавиці, сміттєві пакети, граблі, листівки, вода), за нами лише гарно організуватись та прибрати місце нашого з вами улюбленого літнього місця відпочинку. Отож, акція відбудеться 26 липня (субота). Збір об 11 годині ранку біля головного входу в гідропарк. Взяти потрібно лише себе та хороший настрій. Не будемо байдужі до власного міста!!! Приходьте самі і беріть із собою друзів за компанію.афіша 260714Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети