Волонтери провели чергові акції у місті

акція автохами (20)Субота 23 травня стала «врожайним» днем для місцевих активістів та Громадського Патрулю! Так, було вирішено і проведено 2 акції. Ранкова на тему «автохамів» – людей, які неправильно паркуються та обідня «Чисте місто – перший крок до яскравого міста!», на якій волонтери займалися очисткою міста, а саме його центрального району від реклами на будинках, стовпах та електрощитах.

Коротко про головне:

Ранкова акція «автохами» проходила за підтримки ГО «Патріот України», які люб’язно погодилися допомогти, фотографа-початківця, але із хорошим хистом Сергійчук Вікторії та ДАІ, які виділили цілий патруль на чергування у вибраних зонах під акцію. Із порушниками, яких «зловили на гарячому», була проведена профілактична бесіда та роздані листівки із закликами до правильного паркування та поваги до пішоходів і водіїв.акція автохами (21)

Коментар одного із учасників акції: «Зібралися всі. Поїхали на заплановане місце шукати порушників, але оскільки взнали про пригоду з машиною, яка перевернулася, то поїхали подивитися чи потрібна їм наша допомога.акція автохами (3) акція автохами (2) З’ясувавши там всі деталі поїхали на вул. 8 березня спілкуватися із не надто чемними паркувальниками. Сьогодні їх було не багато, спільно пройшлися патрулем з ДАІвцями по вулиці та виявили декілька авто, що порушували ПДР, знайшли їх власників та провели профілактичну роботу з водіями після чого всі перепаркувалися та пообіцяли, що так більше не робитимуть.акція автохами (19)акція автохами (16) акція автохами (15) акція автохами (13)акція автохами (12) акція автохами (11)

Далі рушили на вул. Зелена, а також проїхалися вулицями міста в районі девятиповенрхівок. Проте там очевидних порушників не було, тому вернулися до ринку, де знову знайшлося декілька горепаркувальників. Загалом все пройшло успішно і з користю!»акція автохами (7) акція автохами (5)

Обідня акція пройшла спокійно без машин в кюветах та нарядів міліції. Волонтери та члени Громадського Патрулю, які пообіцяли і виконали свою обіцянку прийшли на допомогу. Хоч обіцяних 21-го  активіста не було (саме стільки зголосилось шляхом голосування у групі ВРЗ), проте об*єм виконаних робіт від того не зменшився. Коментар одного із учасників рейду: «Ми поприбирали територію центру, декілька електрощитів та стовпів, а також фасад будинку магазину «Наталка». Продавець даного магазину не горіла особливим бажанням вийти та допомогти почистити місце, де вона працює, але хоч позамітала після наших «шкрябень». Приємно, що місця де ми прибрали попередньо так і залишаються чистими».

P.S. Волонтерський Рух Здолбунівщини, Громадський Патруль, ГО «Патріот України», НГО “АЦРМ “ЗЕОН” вдячні тим, хто приділив свій час для рідного міста !!!Акція_Спам (2) Акція_Спам (3) Акція_Спам (4) Акція_Спам (9)Акція_Спам (8) Акція_Спам (7) Акція_Спам (12) Акція_Спам (11) Акція_Спам (5) Акція_Спам (1)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети