Волонтери додали “зелених легень” Здолбунову

висадка дерев Здолбунів (6)Частина епопеї із ділянкою навколо старого єврейського кладовища поблизу 142 км Здолбунівської залізниці по вул.8 Березня завершилась. Двічі прибирання території, вирубка дикого винограду та очистка від коріння і нарешті висадка акацій та лип які мають покращити естетичний вигляд цієї ділянки здолбунівської публічної території, за якою чомусь ніхто  із міських служб не слідкує регулярно. Другу місію, яку мають виконати акації коли підростуть, це захист від літаючих кульочків і пакетиків, паперу із смітника що знаходиться на протилежній частині вулиці.висадка дерев Здолбунів (2) висадка дерев Здолбунів (3)

В акції прийняли участь члени волонтерського руху Здолбунівщини: Андрій, Назар, п.Катерина, від НГО ЗЕОН – п.Микола, виконавчий директор ВРЦ м.Рівне п.Руслана, НГО Європейський діалог м.Львів п.Наталія

Інші варіанти вирішення цієї проблеми ми пропонували – закритий майданчик для збору сміття, камера відеоспостереження, але це вже в межах компетенції та фінансів комунальних фірм та міської влади.

Сподіваємось, що мешканці цього мікрорайону дадуть шанс деревцям прижитися :)висадка дерев Здолбунів (5) висадка дерев Здолбунів (4) висадка дерев Здолбунів (8) висадка дерев Здолбунів (1) висадка дерев Здолбунів (7)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети