Волонтерство на Острожчині: чим можна допомогти

З початку війни в Острозі працює Волонтерський штаб. Його волонтерами стали члени місцевих організацій, місцевого самоврядування, а також небайдужі мешканці громади.

У штабі збирають і відвозять допомогу військовим, добровольчим підрозділам Острозької громади, гуманітарну допомогу людям в місцях активних бойових дій, а також – вивозять людей із гарячих точок у безпечніші регіони. Окрім того, волонтери допомагають переселенцям, які приїжджають до Острога, та проводять заходи для дітей у місті.

Чим можна допомогти?

Продуктами, речами, медикаментами. Однак перед тим, як надсилати або приносити речі чи продукти, переконайтеся, що вони зараз потрібні. У телеграм-каналі Волонтерського штабу щодня публікують актуальні запити.

Фінансово. Штаб постійно потребує коштів. Більшу частину з них волонтери витрачають на пальне для відвезення гумдопомоги.

Долучитися до збору можна за реквізитами:

Найменування організації:

РО СПАСІННЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ

ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ М.ОСТРОГ

Код отримувача: 25949828

Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Рахунок отримувача у форматі IBAN:

UA893052990000026009000706784

Інформаційно. Поширте інформацію про Волонтерський штаб Острога у соцмережах або розкажіть про нього трьом своїм знайомим. Так більше людей, які хочуть допомогти співгромадянам у нелегкі часи, знатимуть, як це зробити.

Що волонтери Штабу вже зробили?

Відправили 60 машин (близько 30 тон) гуманітарної допомоги, зокрема до Києва (Васильків, Буча, Ірпінь, Гостомель), Покровська, Харкова, Мелітополя, Миколаєва, Черкас, Білої Церкви.

Вивезли з гарячих точок понад 100 людей.

Матеріально забезпечили місцеві добровольчі батальйони та територіальну оборону.

Забезпечили продуктами місцеві їдальні, які безкоштовно готують для біженців та територіальної оборони.

Зібрали речі для переселенців, які в’їжджають в Острог.

Також на фейсбук-сторінці Волонтерського штабу публікуються щоденні звіти про зроблену роботу.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети