Волонтерський рух Здолбунівщини отримав надійного партнера

переможець конкурсу екопроектівІ стало це можливим завдяки конкурсу, який оголосив і провів місцевий виробник цементу ПАТ «Волинь-цемент». До Дня довкілля, 19 квітня, ПАТ “Волинь-Цемент” разом із Будинком культури цементників оголосили КОНКУРС ЕКОПРОЕКТІВ серед школярів “Зробимо рідне місто Здолбунів чистішим!”.

В цьому конкурсі прийняли участь школярі різних навчальних закладів краю. І ось визначились переможці.

1 місце – грамота, цінні призи і саме головне підтримка реалізації проекту, дісталось Андрію Орлову, учню 9-го класу ЗОШ№1, координатору Волонтерського руху Здолбунівщини https://vk.com/clubvolonteriv Ідея, яка отримала перемогу лежала на поверхні, а саме в продовженні корисної еколого-просвітницької діяльності волонтерського руху. Відтепер на базі проекту розробляється детальний план і організатори конкурсу запевнили, що цьогорічні акції волонтерів будуть підтримані максимально можливо матеріальними засобами і предметами, саджанцями, засобами захисту  і т.д, необхідними для якісної реалізації заходів. Таким чином фактично цементники стали спонсорами волонтерів і це вдвічі приємно. По – перше, тому що це місцевий конкурс і місцевий виробник підтримав таку корисну справу, по –друге, тому що ідеї волонтерства та його підтримка, для рідного краю це дуже благородна і патріотична річ.present Andr

Один із слайдів проекту-переможця

Призерами конкурсу стали і отримають цінні призи і грамоти:

Діана Троцюк, учениця ЗОШ№3Діана Троцюк

Наталія Мазур, учениця ЗОШ№5

Орлова Софія, учениця ЗОШ№1sofia подарунки від цементниківВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети