Волонтерська благодійна співанка у Здолбунові

співанка25.07.2015 відбулася наша волонтерська співанка у м.Здолбунів. Допомогти нам у її проведенні зголосилось багато молодих і дуже талановитих виконавців із м.Рівне, а саме: Таня Луніна, яка співає неймовірним “бархатним” голосом і виконує власні авторські пісні (завтра вона виступатиме на співанці у м.Рівне, вона надзвичайна!), соліст гурту “Syntora” Степан Залюбівець (він надзвичайно душевний і крутий!), усіма відомий чудовий гурт “Невечные” (під їхню пісню, присвячену солдатам у зоні АТО, люди плакали, а інші пісні люди сприймали на “ура”.

Одна жінка підійшла і попросила запросити їх наступного разу!), Віталій Буняк (у нього мега голос, він надзвичайно неймовірний, дуже харизматичний, талановитий і просто класний!), Олена із Здолбунова та чекипан Іван Петрович, який виконав декілька гуморесок. Окрема подяка пану Володимиру за озвучування нашої співанки, за участь у ній і за його талановитого сина (він грає в гурті “Відстань”. Дякуємо за чудову інструменталку! Ти зібрав довкола себе багато людей і всі із захватом тебе слухали!). Сьогодні я і Оля Демко зрозуміли, що з нас непогані ведучі, а ще я зачитала вірші пані Ельвіри (аж ледь не розплакалась). Ми всі сьогодні величезні молодці!

Здолбунівчани говорили, що такого класного концерту у них ще не було! Співанка була цільовою, збирали кошти на закупку форми для бійців, які знаходяться на передових позиціях у зоні АТО. Завдяки усім нам сьогодні вдалося зібрати 742 грн. За виручені кошти було придбано одну форму для ротного з передової (440 грн у Тамари в Здолбунові) та дві футболки (150грн). Решту коштів акумульовано на Фонд “Руєвит”. Фото додаємо до цього звіту. Дякуємо усім людям, які не пройшли повз. Разом до перемоги!

Таня БуткевичВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"

Comments are closed.

 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети