Волонтерська акція по очистці Здолбунова від паперового спаму-2

Акція  волонтерського руху Здолбунівщини “Чисте місто – перший крок до Яскравого міста”, що пройшла в Здолбунові 4 вересня, отримала сьогодні продовження. Група волонтерів та двоє працівників комунального підприємства “Міське будинкоуправління” на цей раз “облюбували” фасад будинку по вул.Шкільній, 31 .chiste misto-2 (2)

О 16.00 на місці зустрічі було 4 людини. Працівники будинкоуправління обірвали, як роблять зазвичай, руками краї оголошень, зібрали їх у сміттєві пакети й зі скепсисом “все рівно завтра поклеять” думали, що на тому зачистка фасаду й закінчилась. Та волонтери мають свою випробувану методику – зачищати до основи. І закипіла робота, почали підтягуватись інші учасники акції. Ніхто не відчував себе зайвим, і перша спроба співпраці НГО і КП МБУ, хоч і на мікрорівні, та все ж відбулась.chiste misto-2 (3) chiste misto-2 (4)

Сміх, анекдоти, водні процедури були в арсеналі тих, хто цього дня знайшов час і має гаряче серце до свого міста.

Будинок вибирали не випадково. Фасад із спамом постійно кидається в очі, біля нього проходить багато людей. Думалось, а може, хто підійде й приєднається, може, хто з балкона визирне й спуститься СВІЙ будинок очистити, може, хто повертається додому й підтримає волонтерське починання….

chiste misto-2 (5) chiste misto-2 (6) chiste misto-2 (7)

Не дочекались. Тільки допитливі очі торговців із сусіднього кіоску та клієнтів салону-перукарні, перехожих. Серед яких був і директор школи, і завуч, і депутат Здолбунівської міської ради, і ще багато хто…

Зате дочекались приємних повідомлень після акції. Так, Дмитро Світодар активно пропагував в мережі Інтернет сьогоднішню акцію й сам долучився до неї індивідуально. По дорозі з роботи додому годину зривав оголошення, що поклеєні у невстановлених для цього місцях.svitodar_akciia

chiste misto-2 (8) chiste misto-2 (9) chiste misto-2 (10)

Склад волонтерів  на другому етапі акції :

  1. Орлов Микола
  2. Орлов Андрій
  3. Орлов Назар
  4. Мокрик Ірина
  5. Кондратюк Олександр
  6. Кондратюк Катерина
  7. Орлова Марія
  8. Орлова Софія
  9. Осташ Сергій
  10. Ходаков Віктор

а також пані Марія і Галина з будинкоуправління.

chiste misto-2 (11) chiste misto-2 (12) chiste misto-2 (13)

Всі великі молодці!

chiste misto-2 (14) chiste misto-2 (15) chiste misto-2 (16) chiste misto-2 (17)

 

chiste misto-2 (19) chiste misto-2 (20) chiste misto-2 (21) chiste misto-2 (2)

Порівняйте стіну ДО та ПІСЛЯ роботи волонтерівchiste misto-2 (18)

chiste misto-2 (1)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети