Волонтерку Корпусу Миру представили на Здолбунівщині

Сьогодні, в приміщенні Здолбунівської бібліотеки дітей та молоді було проведено зустріч з волонтеркою Корпусу Миру США в Україні Ебігейл Точалавскі (живе в штаті Іллінойс, США, батьки родом з Литви та Німеччини) за проектом «Молодіжний розвиток».  Вона два роки буде співпрацювати із молоддю регіону, а її появі в районі слід завдячувати Оксані Яременко та організації YMCA Здолбунів. Така програмна співпраця дозволяє краще пізнати культуру та звичаї одне одного, обмінятися інформацією зблизити країни, залучені до співпраці.
Метою проекту «Молодіжний розвиток» є навчити молодих людей мислити і діяти творчо, відкрито, демократично; розкривати свої здібності; виховати в молоді активну громадську позицію та забезпечити максимальну їх участь у громадських процесах, навчити знаходити сенс і мету життя.

На зустрічі було присутньо багато зацікавлених. І вчителі іноземної мови та педагоги-організатори, бібліотекарі, учні, громадські активісти.



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети