Волонтерка зі Штатів проведе 2 роки в Здолбунові!

зустріч з волонтеркою корпусу Миру (1)Kailah Netherclift (Кайла Незеркліфт)– волонтерка Корпусу Миру, яка наступні 2 роки проведе у нашому місті Здолбунові, працюючи з дітьми(в основному школярі Здолбунівської гімназії) та вчителями! Журналістам «Здолбунів СІТY» вдалося поспілкуватися з нею та довідатися, чого варто очікувати від такого гостювання.

Отож, Кайла, хто ви така та чому завітали до України?

-Я волонтерка Міжнародного Корпусу Миру. Найближчі 2 роки збираюся провести тут, навчаючи дітей англійської. Моя основна мета – допомога розвитку дітям, вчителям та громадськості загалом.

Скільки років тому Ви вирішили стати волонтером та чому?

-Декілька років тому я навчалася в коледжі, вивчала «Family, Youth, and Community Sciences». І це безумовно вплинуло на те, що мені подобається допомагати людям. Окрім того, я достатньо багато подорожувала, часто жила в хост-сім`ях, інтегрувалася до навколишнього середовища. Дуже хочу допомогти усім бажаючим навчитися робити теж саме, адже це круто і, звичайно ж знадобиться в житті!  Отож основним поштовхом стало бажання допомагати оточуючим.зустріч з волонтеркою корпусу Миру (3)

Краєм вуха ми почули, що у Вас в планах є створення жіночої футбольної команди, чи є якісь інші плани стосовно Здолбунова?

-Перш за все, мені потрібно зрозуміти чого потребує соціум. Наразі основним моїм заняття є вчителювання. Окрім того, я займатимуся і громадською діяльністю. Теж саме можу сказати і про футбольну команду. Якщо хтось цього потребуватиме, то обов’язково намагатимуся зробити усе, що можу. Говорячи в загальному, зараз важко визначити конкретні дії, адже я тільки «притираюся» до оточення. Далі – легше, тому думаю все буде зроблено з користю.

Звучить прекрасно, а чи не має мовного бар’єру із дітьми?

-Ви знаєте..ні! На відміну від дорослих, діти та підлітки відкриті, не бояться щось казати чи показувати, навіть якщо це не так як є. З дорослими важче, адже є багато таких, які просто бояться показати себе з гіршої сторони. Тому це єдина категорія з якими треба налагоджувати зв’язок. Для прикладу, нещодавно грала в гру з учнями 5 класу і, не дивлячись на те, що вони не могли мені пояснити правил гри усно, я усе прекрасно зрозуміла з їхніх жестів та рухів. Тому проблеми в комунікації відсутні!зустріч з волонтеркою корпусу Миру (4)

Як Ви знаєте, для багатьох дітей та підлітків є мрією потрапити в США. На вашу думку, як це можна зробити?

-Насправді, це і є одна із моїх цілей тут. Я збираюся зробити декілька досліджень на цю тему, дослідити програми обмінів, можливості грантів і все, що з цим пов’язане. Я дуже хочу допомогти в цій категорії взаємозв’язків, тому робитиму все, що від мене залежне. Зараз, на жаль, не можу сказати як саме це можна зробити дешевим та дуже ефективним шляхом.

Приємно бачити, що є люди, яким не байдужа молодь України, зокрема Здолбунівщини. Спілкуватися з Кайлі дійсно приємно. Це відкрита та цілеспрямована людина, яка покинула Батьківщину на 2 роки задля служіння молоді іншої країни, а це, як мінімум, варте поваги! Побажаємо успіхів!зустріч з волонтеркою корпусу Миру (5)

Спілкувався Орлов АндрійВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети