Володимир Ковальчук – кращий результат серед радикалів Рівненщини

Закінчилися місцеві вибори, вже здані протоколи з мокрими печатками, визначені переможці і саме час поговорити про нашого земляка Володимира Ковальчука, котрий здивував своїм результатом не тільки політичних опонентів, але й своїх однопартійців.
Продемонструвавши найкращий результат серед усіх кандидатів Радикальної партії Олега Ляшка (23,4399%), які балотувалися до Рівненської обласної ради, Володимир Олександрович підтвердив своє реноме, як людини не тільки слова, але й конкретних справ, яким вірять здолбунівчани.
ковальчук
Секрет успіху Володимира Ковальчука досить простий. Він полягає у відкритості новообраного депутата обласної ради та його постійної готовності допомагати людям. Як наголошують самі мешканці Здолбунова, Володимир Олександрович не тільки вміє слухати, але й чути. Саме тому громада й надала таку підтримку своєму земляку.
Особливістю місцевих виборів 2015 року можна вважати те, що вибір громадян обумовлювався не так гарними гаслами та гучними словами кандидатів, як їхніми здобутками та роботою на користь громади. Люди не схильні вірити у пусті балачки. Вони довіряють виключно вчинкам та діям. В свою чергу, пан Ковальчук ніколи не поривав зв’язків з громадою Здолбунова. Не здобувши перемоги на місцевих виборах 2010 року, він не полишив рідне місто на призволяще, а прикладав усі свої зусилля, аби проблеми людей не були замовчані та забуті.
«Я голосувала за Ковальчука, бо я йому вірю. Він вже неодноразово довів свою щирість та бажання працювати в інтересах нашої громади. Переконана, що тільки такий представник від Здолбунова у Рівненській обласній раді, яким є Володимир Олександрович, зможе ефективно стояти на захисті інтересів усіх здолбунівчан», – каже мешканка Здолбунова пані Ірина.
«Ми знаємо його з самого дитинства. Зростав у нас на очах, усього в житті досягав самостійно, ніколи не бідкався на долю та несправедливості. Ми усією родиною підтримали Ковальчука, бо віримо, що з ним наш Здолбунів має шанс на кардинальні зміни», – висловив свою думку приватний підприємець Віталій Павлович.
За нашою інформацією, Володимира Ковальчука особисто привітав лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Крім того, представники інших політичних сил Рівненщини вже ведуть перемовини з Володимиром Олександровичем щодо майбутньої співпраці в обласній раді. Проте, ми знаємо, що відповідь пана Ковальчука залежатиме від готовності рівненського політикуму працювати в інтересах простих людей. Часи кулуарних змов відходять у минуле. До влади приходять нові люди, яким не байдужа доля України, її громадян та майбутнього нашої держави. І сьогодні хочеться побажати успіхів Володимиру Ковальчуку та усім новообраним депутатам на їхньому шляху до змін, добробуту та розвитку. Люди вірять вам і дуже важливо, аби така віра не розбилася об стіну корупції та брехні. Тому вперед до перемоги, перемоги закону та людей, здорового глузду і порядності, справедливості та країни, де не буде каст, кланів і схем, а житиме величний український народ, якому є чим пишатися і котрий знає, чого хоче в цьому житті.

Олена Сиротюк

*політична рекламаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети