. Володимир Ковальчук: «Краєзнавчому музею у Здолбунові бути!» | Здолбунів City

Володимир Ковальчук: «Краєзнавчому музею у Здолбунові бути!»

ковальчукІсторія Краєзнавчого музею у Здолбунові – це історія трагедії українського народу та злочинної тоталітарної радянської системи. Проте, це також історія нашого земляка, який зумів зламати перепони чиновників й запустити процес повернення музею у власність територіальної громади.
Ще на початку цього року Здолбунівська районна рада прийняла рішення щодо створення Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею. Здавалося б все правильно, проте одразу виникла перепона. Справа в тому, що приміщення музею перебуває на балансі ВДСО МВС України у Рівненській області. Таким чином, громада не може ним користуватися через злочинний бюрократизм чиновників.
Здолбунівська районна рада та особисто голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук направили лист на адресу прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням передати приміщення музею у власність Здолбунівської територіальної громади. Але звернення «губилося» у міністерських кабінетах: то відповідальні державні службовці у відпустці, то ще якісь причини, які заважали вирішити питання. Необхідне для громади Здолбунова рішення почали «виснути у чиновницьких кабінетах», аж поки ним не зацікавився громадський та політичний діяч Володимир Ковальчук.
Наш земляк особисто направився до Міністерства економічного розвитку, де провів нелегку розмову з чиновниками. Як виявилося, лист банально припадав пилом у кабінетах довгих шість місяців і лежав би там само й зараз. Причина досить проста – лист було направлено не тому спеціалісту. Проте, не того характеру наш земляк Ковальчук, аби погодитися з недолугістю безвідповідальних міністерських чиновників.
Завдяки наполегливості Володимира Ковальчука, Міністерством економічного розвитку було підготовлено проект № 3211-02/25000-03 від 30.07.2015 про передачу будівлі у спільну власність громад м. Здолбунів та Здолбунівського району. Після цього, наш земляк особисто простежив, аби проект було направлено на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Для того, щоб питання в МВС вирішувалося швидше й ефективніше, Ковальчук підготував відповідне депутатське звернення до пана Авакова від імені народного депутата, Першого заступника Голови Комітету з законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ВРУ Ігоря Мосійчука. Зважаючи на чітку на принципову лінію поведінку депутата Мосійчука, сьогодні вже не виникає жодних сумнівів щодо позитивного вирішення питання приміщення краєзнавчого музею у Здолбунові.
Сам автор звернення вважає, що музей повинен бути у власності громади, а не міністерств, відомств чи окремих чиновників. «І те, що краєзнавчому музею у Здолбунові бути, я вам це обіцяю», – запевнив нас Володимир Ковальчук.

На правах реклами
 запит
1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Валентина

  Нарешті це питання почало вирішуватись! А то все життя був стоматкабінет.

  • Ганна

   Перед стоматкабінетом там була станція швидкої допомоги, а ще перед тим багато чого різного, чого я вже пам’ятати не можу. Але ще більше років ця будівля була після служби державної охорони пусткою і особисто мені дуже не подобається те, що хоч якісь зміни в її статусі відбуваються не тому, що здолбунівчани відчули раптом глибоку потребу у вшануванні загиблих земляків-борців за незалежність, а те що ця тема стає аргументом брехливих політиканів, що бажають звернути на себе увагу за будь-яку ціну напередодні чергових виборів. Їй Богу, не за це віддали своє життя загиблі та замордовані у цій будівлі люди. Хіба Небесна сотня загинула за те, щоб на зміну одним злодіям прийшли інші? Щоб можна було зневажати закони країни і закони людські, а між тим виступати на захист працівників залізничної лікарні.

 • Олексій

  Гарну справу Ковальчук В. робить! Хоч матимемо куди ходити й гостей водити.

 • zdolbunivec

  та звичайно, що музей потрібен. там НКВД розстрілював українців ще в 50-з роках, то музей не дасть забути нам про ті жахливі часи. До речі, варто окрему виставку про це зробити.

 • c.k.

  “Завдяки наполегливості Володимира Ковальчука, Міністерством економічного розвитку було підготовлено проект № 3211-02/25000-03 від 30.07.2015 про передачу будівлі у спільну власність громад м. Здолбунів та Здолбунівського району”
  – розкажіть мені будь ласка в чому заключається ця наполегливість? Здолбунівська районна та особисто С. Кондрачук направили лист, на підставі якого було підготовлено проект міністерством…
  далі пішло депутатське звернення Мосійчука, створене Ковальчуком, яке не факт, що буде розглянуте..

  • Ірина

   Володимир Ковальчук збитньо часто вживає Я. Ми пахалі, я і трактор :)))))))

 • buddax2

  ох як гарно стелите :) от би нам кожні півроку вибори, щоб ці депутати працювали старанно, і платили таким ЗМІ за рекламу. Всі були б у виграші.

 • Ірина

  а давайте в Здолбунові зробимо пороги для автомобілів перед шкільними закладами ( такі що змушують водіїв гальмувати перед пішохідним переходом) давайте огородимо стовпчиками тротуари, щоб автомобілі не могли паркуватись в недозволенимх місцях а бабці торгувати на асфальті ковбасою і яйцями. Давайте будемо допомагати одне одному ЖИТИ ЯК ЛЮДИ. І покажемо це нашим гостям і самі собі. Давайте приберемо смітники, поставимо дитячі майданчики. А музей…….був вже музей космонавтики, музей Леніна в начальному класі в першій школі….історію потрібно вчити для того, щоб не повторювати помилок минулого. І від того яка там буде підлога, туристів у Здолбунові не помножиться. А от всього вищеперечисленого…….

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама