Володимир Ковальчук: «Краєзнавчому музею у Здолбунові бути!»

ковальчукІсторія Краєзнавчого музею у Здолбунові – це історія трагедії українського народу та злочинної тоталітарної радянської системи. Проте, це також історія нашого земляка, який зумів зламати перепони чиновників й запустити процес повернення музею у власність територіальної громади.
Ще на початку цього року Здолбунівська районна рада прийняла рішення щодо створення Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею. Здавалося б все правильно, проте одразу виникла перепона. Справа в тому, що приміщення музею перебуває на балансі ВДСО МВС України у Рівненській області. Таким чином, громада не може ним користуватися через злочинний бюрократизм чиновників.
Здолбунівська районна рада та особисто голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук направили лист на адресу прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням передати приміщення музею у власність Здолбунівської територіальної громади. Але звернення «губилося» у міністерських кабінетах: то відповідальні державні службовці у відпустці, то ще якісь причини, які заважали вирішити питання. Необхідне для громади Здолбунова рішення почали «виснути у чиновницьких кабінетах», аж поки ним не зацікавився громадський та політичний діяч Володимир Ковальчук.
Наш земляк особисто направився до Міністерства економічного розвитку, де провів нелегку розмову з чиновниками. Як виявилося, лист банально припадав пилом у кабінетах довгих шість місяців і лежав би там само й зараз. Причина досить проста – лист було направлено не тому спеціалісту. Проте, не того характеру наш земляк Ковальчук, аби погодитися з недолугістю безвідповідальних міністерських чиновників.
Завдяки наполегливості Володимира Ковальчука, Міністерством економічного розвитку було підготовлено проект № 3211-02/25000-03 від 30.07.2015 про передачу будівлі у спільну власність громад м. Здолбунів та Здолбунівського району. Після цього, наш земляк особисто простежив, аби проект було направлено на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Для того, щоб питання в МВС вирішувалося швидше й ефективніше, Ковальчук підготував відповідне депутатське звернення до пана Авакова від імені народного депутата, Першого заступника Голови Комітету з законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ВРУ Ігоря Мосійчука. Зважаючи на чітку на принципову лінію поведінку депутата Мосійчука, сьогодні вже не виникає жодних сумнівів щодо позитивного вирішення питання приміщення краєзнавчого музею у Здолбунові.
Сам автор звернення вважає, що музей повинен бути у власності громади, а не міністерств, відомств чи окремих чиновників. «І те, що краєзнавчому музею у Здолбунові бути, я вам це обіцяю», – запевнив нас Володимир Ковальчук.

На правах реклами
 запит


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети