Володимир Ковальчук допомагає Здолбунівському музею

ковальчук на дошкахУ Здолбунівському історико-краєзнавчому музеї зараз кипить робота. Отже, сміливо можна припустити, що вже незабаром у жителів нашого краю з’явиться можливість відвідувати цей заклад.
Активний рух навколо музею розпочався тоді, коли до справи взявся наш земляк Володимир Ковальчук. Саме з його ініціативи зрушилася з «мертвої» точки справа про передачу приміщення музею у власність Здолбунівської територіальної громади.
Але окрім боротьби з бюрократичною тяганиною потрібно вирішувати й інші нагальні потреби майбутнього музею. Тому Володимир Ковальчук активно допомагає закладу і матеріально. Зокрема минулого тижня він придбав 60 квадратних метрів шпунтованої дошки, якою викладуть підлогу у приміщенні Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею.
За словами директора закладу Олега Тищенка, цієї кількості матеріалу буде достатньо, щоб встелити нову підлогу у третині приміщення музею. Важливо, що після виконання цих робіт частину приміщення музею можна буде найближчим часом відкрити для відвідувачів.
Нині ж усі, кому небайдужа історія нашого краю, дуже вдячні Володимиру Ковальчуку за допомогу. А директор музею сподівається, що впевнений натиск Ковальчука на столичних чиновників уже незабаром принесе результат, і приміщення музею стане власністю територіальної громади Здолбунівщини.

*політична реклама


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети