Водно-лісові пригоди ЗЕОНівців

ЗЕОН у Вінниці (30)Триває експедиція «12 цінностей» у якій приймає участь команда із шести чоловік – членів НГО «ЗЕОН» та театральної студії «Кажан» м.Здолбунів.

Сьогодні день прем’єр! Кожна імпровізовано утворена група представить вінницькій публіці під відкритим небом по дві вистави на теми європейських цінностей. Але це буде ввечері, а зараз (06.07.2014) коротко подаємо наші традиційні НЕпутьові замітки із перебування в експедиції.експедиція ЗЕОН_1 (18)

Микола, Юлія, Олена, Ірина, Анастасія +за апаратом автор фото – команда ЗЕОНа у експедиції

День перший: Вінниця. Поселення, екскурсія містом. Допомагав вивчити основні магістралі нашій групі Сергій Космос. Космос-це не прізвище :) Ось і перше знайомство із Південним Бугом по якому за кілька годин нас чекає спуск на рафтах, ось набережна Рошен, а ось і приватний музей ретро-техніки. Спочатку серйозний пан Володимир видавав довгі інструкції чим і як користуватись можна, а чим ні у його музеї, але коли дізнався, що до нього завітали гості із Рівненщини, то гостинності його не було меж. Ми отримали і знижки на вхідні квитки і дозвіл фотографуватись на всіх чи з усіма експонатами за що господарю і красно дякуємо! Вечірнє знайомство із представниками інших областей України. Особливо тепла зустріч із дніпропетровською делегацією.експедиція ЗЕОН_1 (17) експедиція ЗЕОН_1 (11)
експедиція ЗЕОН_1 (7)експедиція ЗЕОН_1 (16)ЗЕОН у Вінниці (24)Керівники Дніпропетровської та Рівненської делегацій

День другий. Багато хто по різному уявляв цей 17 кілометровий спуск, адже серед 40 учасників лише декілька мали досвід рафтінга взагалі. Але старт взято і п’ять рафтів відправились у пятигодинну подорож рікою із порогами першого, другого класу. Перша втома з’явилась за години дві і посилилась після барахтання у доволі прохолодній воді, а особливо під час спроб вибратись із течії на борт судна. Один із учасників умудрився навіть в тій суматосі вилізти на…інший рафт. Гребці, що тільки не робили щоб пришвидшити свій рух по маршруту. І мінялись місцями на бортах рафта і застосовували гіперактивну греблю на швидкісних ділянках і …просто падали від втоми на дно рафта.

На чергових порогах команда знову оживала і з вигуками поринала у водну стихію. Фініш був особливо бурхливий в районі старого млина, де справді можна було відчути що таке вода, яка падає з висоти декількох метрів.

Фініш рафтінга, розбивання наметового містечка у селищі прямо на березі річки у сосновому лісі. Це фантастичне місце. Білки, різноголосі і різнокольорові пташки, бобри, їжачки, які успішно похазяйнували у наших тарілках. Перша вечеря у польових умовах, пізні збори для того,щоб поділитись враженнями і спланувати новий день. Різні погляди на саме таборування трохи затягнули ці збори, але як показали наступні дні – краще один раз подискутувати і досягти компромісу ніж мовчати і відчувати певні незручності. Ночівля у наметах.

ЗЕОН у Вінниці (20) ЗЕОН у Вінниці (31)експедиція ЗЕОН_2 (17) експедиція ЗЕОН_2 (4)

Річка Південний Бугекспедиція ЗЕОН_2 (3)ЗЕОН у Вінниці (17)ЗЕОН у Вінниці (15)

Представляємо ЗЕОН та Здолбунів

День третій. Чудові, прості, практичні заняття із 12 європейських цінностей, таких як мир, толерантність, свобода самовираження, демократія та інші. Тренерами були Андрій Сільченко із НГО «Унікальна країна» та Юрій Степанець – керівник приймаючої експедицію НГО «Наше Поділля». Початок творчих майстерень з підготовки вуличних вистав. Мистецтво – тонка штука. Комусь ці вправи, які проводили у лісі викладачі вуличного вінницького театру здавались глибоко філософськими, комусь забігом, вибачте, пацієнтів служби 103, між сосен. Якщо чесно, то четверо ЗЕОНівців вперше відчули наскільки велика відстань між академічною виставою та вуличним лицедійством проте двом іншим членам нашої делегації майстер-класи прийшлись до душі. Ввечері ближче познайомились із керівником Чернігівської групи Сергієм Кравченко, заступником директора із наукової роботи в одній із гімназій на Чернігівщині та почали роботу над спільним проектом із дніпропетровцем Віталієм Моргуном, якого зацікавив досвід Здолбунів CITY та ЗЕОНу. На знак такої зацікавленості та майбутньої співпраці Віталій отримав і перший подарунок від наш-фірмову футболку із лого нашої НГО.ЗЕОН у Вінниці (23) ЗЕОН у Вінниці (18)

В пошуках білочки, заняття із театрального вуличного мистецтваекспедиція ЗЕОН_2 (2)

День четвертий. Заняття із екології, продовження теми 12 європейських цінностей, театральні майстер-класи. Групи перемішались і поділились на шість міні-студій, які витягнули собі по два завдання, кожне із яких відповідає якійсь цінності. Підготовка у групах сценаріїв виступу. Але сонячна погода та навколишня краса інколи вносили позитивно-відпочинкові корективи у плани. Завдяки цьому вдалось знову відчути силу води на південнобузьких порогах та пройти природній гідромасаж усього тіла. За цей час лави симпатиків ЗЕОНу побільшали і найбільш активні з них поповнили свій гардероб фірмовою футболкою віз нас. Ледь не забув, у цей день під час тривалих нічних посиденьок з гітарою біля вогнища стало зрозуміло, що ці краї Вінничини-патріотичні. Окрім традиційних кричало к «Слава, Україні-Героям слава!»із берега на берег, а вночі звуки долітають на декілька кілометрів вздовж річки, контрольна гучна 40 голоса кричала Путін – х.йло відгукувалась таким же гучним ЛА-ЛА-ЛА-ЛА-ЛА-ЛА!експедиція ЗЕОН_1 (4) вистави у Вінниці (9) вистави у Вінниці (6) експедиція ЗЕОН_2 (5)

Дівчата знають як знайти підхід, то ніженьки болять, то босоніжки не зручніекспедиція ЗЕОН_2 (6)

Все, потомились усі

День п’ятий. Репетиції, вилазки на водні процедури та харчування (смачнюче, дякуємо Академії активного відпочинку-партнерам таборування!) Після 18.00 генеральний прогон напрацьованого одне перед одним на лісовій сцені. Незважаючи на 4-7 хвилинну тривалість вистав і мінімум слів у ній деякі вже на цій стадії, без реквізиту і гриму вже вразили. Друзі та рідні повідомляють по телефону рахунки чвертьфіналів на чемпіонаті світу, події на Сході країни, погоду на Рівненщині. Всі в очікуванні завтрашніх прем’єр просто неба посеред міста.ЗЕОН у Вінниці (14)Фото всіх у кого був фотоапарат в руках :) та з групи проектуВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети