Водні битви вже у цю п’ятницю

Організатори запрошують всіх бажаючих. Із собою мати пусті пластикові пляшки, які потім там же на гідропарку чемненько повкидати в контейнер для пластикових пляшок!!, гарний настрій. Хто бажає прийняти участь ще і холлі кольоровому святі то захопіть ресурси невеличкі для кольорових фарб.

Ось, що пишуть організатори: ДОЧЕКАЛИСЯ!! Вже в цю п’ятницю, коли погода обіцяє бути спекотною, на вас чекає вибух кольору та емоцій 💙💧💚💧💛💧💜
ВОДНА 💧та 🌈ХОЛІ БИТВА 2017! 🎉🎊
ЗАПАМ’ЯТОВУЄМО:
ДЕ: Міський Гідропарк
КОЛИ: п’ятниця, 21 липня, 17:00
ЩО ВЗЯТИ: тара для води, не надто новий одяг (фарба+вода+бруд не надто позитивно вплине на чистоту одягу), 15-30 грн для придбання фарби (в залежності від кількості)
ОБОВ’ЗКОВА УМОВА ПРИСУТНОСТІ – МАТИ ГАРНИЙ НАСТРІЙ Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети