Водіїв просять утриматись від тюремної лірики

Звернення
депутатів Здолбунівської міської  ради до водіїв  маршрутних транспортних засобів, приватних підприємців, які здійснюють пасажирські перевезення громадян  в межах міста Здолбунова

Відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», враховуючи звернення жителів міста звертаємось до водіїв маршрутних транспортних засобів, приватних підприємців, які здійснюють пасажирські перевезення громадян в межах міста Здолбунова з проханням вжити заходів (проведення роз’яснювальної роботи серед водіїв) щодо обмеження звучання пісень пов’язаних з тематикою кримінального світу та такими, що пропагують насилля, расову дискримінацію, розпалюють ворожнечу між народами, в транспортних засобах на належних їм маршрутах.

Ми зацікавлені в розвитку української нації, її традицій та культури. Хочемо, аби в маршрутках звучали українські пісні, пісні українських виконавців. Будемо вдячні, якщо Ви проявите свій патріотизм у такій простий і доступний спосіб.

 

Схвалено рішенням міської  ради

від 15 березня  2017 року  № 334Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети