Владислав Сухляк: Зміг бути корисним  без парламентського мандата, зможу і з ним

Ми багато раз чули солодкі обіцянки, які закінчувалися гіркими розчаруваннями. Тому що вірили словам, а не справам. Хочу показати інший приклад, адже якщо Ви  довіряєте вже зробленому вчора, то довірите мені свої бажання і потреби сьогодні!

За кожною справою стоять мої колеги, колектив однодумців.

НАМИ вже зроблено:

  1. Оновлено та осучаснено більшість корпусів, відділень Здолбунівської центральної районної лікарні. На капремонт пологового відділення залучено півмільйона коштів з обласного бюджету.
  2. Дружня, меценатська участь у молодіжних та спортивних заходах в громаді, як то День молоді, Холлі-фест, Буща Папороть, поїздки діток без батьківської опіки до Німеччини, учнів до Кам’янця – Подільського. Для цього не потрібно мати багато власних грошей, потрібно вміти знаходити проекти, заручатися підтримкою однодумців, бачити всі джерела, які можуть працювати на користь громаді.
  3. Організовано реабілітацію ветеранів АТО в різних закладах, зокрема Ковельському реабілітаційному центрі.
  4. У відповідь на звернення мешканців, створену електронну Петицію, ініційовано та спільними зусиллями встановлено нову криту автобусну зупинку на виїзді з м.Здолбунів.
  5. Показали приклад як власноручно малювати зебри на небезпечних ділянках доріг, де постраждала дитина, поки місцева влада була у довгих роздумах, встановлювалися дитячі гірки, надавалася підтримка за зверненнями громадян, лобіювався збір коштів всім районом на нове медичне обладнання для лікарні, яка, до речі, перейшла на автономне від централізованого теплопостачання.

Давайте змагатися, хто як чує тих хто поруч з нами, хто скільки зробив, і не з власної кишені, а залучивши різні джерела і можливості в село, місто, райони, округ.

Легко роздавати зібрані з людей податки за своїм підписом у вигляді субвенції, коли ти належиш до фракції чинного президента, а чи таким же ефективним може бути депутат при  іншому президентові та без привезеної субвенції? Відповідь на це  лише у справах, а не обіцянках. Зміг зробити і організувати це вчора, зможу сьогодні і завтра! Рухайся до перемоги разом з НАМИ!

 

Політична реклама


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети