Владислав Сухляк: Я пройшов детектор брехні, тому що мені немає чого приховувати від своїх виборців

Ми часто дивуємось, чому хтось отак от взяв і вирішив – йду до Верховної ради! Чому, для чого, що в тебе за плечима – такі питання лунають одразу майже кожному кандидату. А і справді, чи легко так зробити і головне чи буде від цього зиск завтра тим українцям, хто оцінить лише бажання кандидата стати народним обранцем, але не зважить на його фаховість, підготовленість до роботи саме у Парламенті? Як можна не знаючи як працює сільська рада, як підготувати проект рішення в обласній раді одразу стартувати на Київ? Щоб бути ефективним в Києві завтра, треба до цього готуватися і не один місяць перед виборами!

За кожною справою, дією стоять  колеги, однодумці, друзі.

НАМИ доведено:

  1. Серед усіх кандидатів по 154 округу лише Владислав Сухляк, єдиний хто без вагань пройшов детектор брехні на запрошення місцевого телеканалу. Коли наприкінці 2017 року місцевий телеканал запропонував таку ідею для багатьох публічних осіб області в т.ч діючих народних депутатів, керівників то головний лікар Здолбунівської ЦРЛ з честю його пройшов. Водночас, ті, хто нині опонують йому як кандидату в народні депутати по 154 округу, тоді на детектор не прийшли.
  2. Владислав Сухляк – є дієвим, чинним депутатом Рівненської обласної ради, членом бюджетної комісії – отже володіє процесом підготовки і прийняття державних рішень.
  3. У кандидата, який є уродженцем Рівненщини більше шансів бути на окрузі і чути своїх виборців, ніж у «виборчих парашутистів», згадайте київських депутатів, обраних у 154 окрузі раніше, ви часто їх бачили, вони добре вас чули? Обираючи нині на повторний термін когось із діючих депутатів, які були у провладній більшості – ви обираєте майбутнього опозиціонера і члена парламентської меншості. А чи будуть тоді у опозиційного кандидата такі щедрі субвенції на округ, підтримані законопроекти? Так отож. Тому потрібно пам’ятати всю історію результативності депутатів по округу в тих чи інших політичних умовах.
  4. Активність, яка народжується лише на час виборчої кампанії та нічим не підтверджена протягом більшості свідомого життя кандидата може свідчити лише про одне – намагання сподобатися, не маючи нічого за спиною. Таких кандидатів так і хочеться спитати « А де ви були вчора?»
  5. Владислав Сухляк відгукується на всі запрошення до інтерв’ю, ефірів, його колектив відкритий до запитань про свого керівника, на його сторінці у ФБ живі люди, дописи, коментарі. Так було, так і є, так і буде завтра, незалежно від результатів кампанії. А дехто на ефіри приганяє лише авто з наклейками.

Тому, кому немає що приховувати сьогодні, перед ким відкриті всі двері у Парламенті, оскільки не пов’язаний путами ні партійними ні минулої діяльності у ВРУ, тому легше стати результативним депутатом для округу. Владислав Сухляк – вартий довіри мешканців, він може стати справжнім Антибіотиком для нинішньої системи і Вітаміном для нової!

 

 

політична рекламаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети