Владислав Сухляк: “антибіотик” для старої ситеми, “вітамін” для нового Парламенту

Владислав Сухляк: Лікар у парламенті може бути як «антибіотиком» для старої системи так і «вітаміном» для нової

Лікарю доводиться щодня чути про болі пацієнтів, і коли людина виліковується – це щастя, це частинка людського задоволення для доктора. Менеджеру великої лікарської установи щодня доводиться вирішувати десятки завдань для безперебійного і повноцінного функціонування лікарні. І коли тобі це вдається – ти отримуєш задоволення, від того що зміг, знайшов, організував, допоміг, врятував…

Перемога у виборах – це результат виявлення Вашої ДОВІРИ  до МЕНЕ і саме це приносить задоволення. І кандидату і тим, хто повірив.

Перемога буде за НАМИ. Для цього потрібно:

  1. Допомогти зібрати важливі питання що будуть вирішуватися у вашій громаді.
  2. Розповісти максимально широкому колу людей про Владислава Сухляка.
  3. Прийти на вибори та заохотити це зробити своїх рідних, знайомих, друзів.
  4. Проголосувати за кандидата Владислава Сухляка.
  5. Контролювати роботу депутата на окрузі.

 

політична реклама

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети