Влада, пенсіонери і перевізники передумали шукати гроші в районі та звернулися до столиці

zustrich-z-pensioneramy-ta-pereviznykamy-4Як ми і передбачали одразу по гарячих слідах акція пенсіонерів Здолбунова щодо пільгового проїзду в маршрутках за рахунок коштів районного бюджету не має шансів на реалізацію. Окрім того ми наголошували на тому що пропозиції, які прозвучали на зустрічі були ситуативними, без повного врахування можливостей і потреб. Тому дуже швидко ситуація змінилася. Як стало відомо, сьогодні, відбулася зустріч всіх зацікавлених сторін і були досягнуті зовсім інші домовленості. Ось як коментує цю зустріч голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук:zustrich-z-pensioneramy-ta-pereviznykamy-5

Сьогодні відбулася зустріч представників влади району, пенсіонерів та перевізників щодо пільгового проїзду на маршрутному транспорті. Нагадую, цій нараді передувала спроба пенсіонерів минулого понеділка перекрити рух транспорту у нашому місті. Сьогоднішня зустріч була конструктивною та результативною. Всі зійшлися на тому, що районна програма по відшкодуванню пільгового проїзду не на часі. Бо це серйозне навантаження на місцевий бюджет, а тому тут має виконати свої зобов’язання бюджет державний. Тому районна програма не розроблятиметься, та на чергову сесію райради не виноситиметься. Це попросили самі пенсіонери. Разом з тим, всіма сторонами було підписане спільне звернення до центральних органів влади з метою домогтися відшкодування перевезення пільговиків. На зустрічі, окрім представників РДА та райради, був також присутній депутат обласної ради Володимир Ковальчук. Він запевнив, що готовий допомагати пенсіонерам домагатися виконання своїх законних вимог.

Від ЗС: ці рішення виглядають значно компроміснішими і адекватними ситуації та скерованими до першопричин виникнення питання. Віримо що всі причетні сторони знайомляться із відгуками та аналітикою ЗС і врахували їх в т.ч і при проведенні цієї зустрічі.zustrich-z-pensioneramy-ta-pereviznykamy-3 zustrich-z-pensioneramy-ta-pereviznykamy-2 zustrich-z-pensioneramy-ta-pereviznykamy-1

Фото прес-служби Здолбунівської РДА

Коментує зустріч депутат Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук:

Минулого тижня я ініціював проведення у Здолбунові круглого столу за участю влади, пенсіонерів та перевізників стосовно пільгового перевезення пенсіонерів. І сьогодні вранці цей круглий стіл відбувся, причому, пройшов він у конструктивному руслі. Усі його учасники зійшлися на тому, що відшкодовувати пільговий проїзд пенсіонерів повинні з державного бюджету. І пенсіонери, які також були присутні на зустрічі, чудово розуміють, що оскільки це закріплено законодавчо, то саме так і повинно бути.

Нині на зустріч прийшли лише кілька перевізників. Згодом планую провести ще одну таку зустріч, вже у ширшому колі, щоб поспілкуватися вже з усіма перевізниками. Але наразі висловив прохання до підприємців, які займаються перевезеннями, щоб на маршруті «Рівне – Здолбунів» на кожному рейсі було передбачено два пільгових місця – тобто безкоштовно перевозили по 2 пенсіонери на рейс, а у маршрутках, які сполучають обласний центр та села району, по одному такому місцю на рейс.
Сьогодні ж усіма учасниками було підписане звернення до вищих органів влади щодо невідкладного вжиття заходів для доповнення статті видатків/субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію виплат за пільговий проїзд окремим категоріям громадян у 2016 році та врахувати вказану статтю видатків у 2017 році.
Звісно, що зверненням ми не обмежимося. Особисто я буду добиватися того, аби його у Києві почули, та намагатися вплинути на ситуацію через Міністерство фінансів, Мінтранспорту. Обов’язково звернуся і до своїх колег-побратимів – депутатів ВРУ від Радикальної Партії Олега Ляшка, які вже не раз допомагали у вирішенні важливих для нашого району питань. Словом, разом з однопартійцями добиватимемося цього усіма можливими шляхами. Адже вимоги пенсіонерів є законними, це безперечно. І тому їх повинні виконати.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети