Візерункова весна має бути всередині, тоді все вдасться

За тиждень весна. Вона прийде точно. Комусь за календарем, комусь стовпчиком термометра, а для когось розквітне всередині.

Ми вміємо помічати чиновників, які ніколи не виходять із своїх кабінетів, які бояться людей, які не так сіли, не так встали. Ми мало помічаємо тих, хто постійно серед людей і працює для людей.

Для таких важливо, щоб їх робота була помічена. І навіть не стільки  грамотами, преміями і відсутністю претензій до роботи, а людським “дякую”, згадкою, турботою.

Особливо, коли такий керівник – жінка.

Такий керівник, як Елла Стеценко, яка очолює районну культуру, вже не перший рік готує незвичайні, нестандартні заходи. Згадайте більшість заходів культурно-мистецького спрямування – ви там бачили Еллу Стеценко? Бачили! Це її робота – скажете, так робота. Робота – дарувати емоції. Різні, бо події різні.

Скільки говорили і писали про Бущанський фестиваль, а він вперше народився у нас в голові з п.Еллою після відвідин Острожчини.

Як легко вдалося зреалізувати ЗЕлений газОН в бібліотеці, а все тому що є порозуміння.

Скільки душевних концертів, урочистостей в закритих приміщеннях і на відкритих просторах були ініційовані та проведені нею та її командою.

І навіть в дрібницях вона майстер. Квіти, про які можуть забути ті, ХТО ЇХ ВРУЧАТИМЕ, рамочки під фото, рушники, запрошення, афіші…завчасно і тихенько купується, малюється і приноситься.

І це не можна не побачити.

Напередодні 1 березня, а саме в цей відбудеться грандіозне весняне дійство, яке я називаю ” свої для своїх” – ВІЗЕРУНКОВА ВЕСНА, хочу висловити свою особисту підтримку Еллі Стеценко, як людині, яка любить своє місто і людей в ньому. Бо у неї візерункова весна у самому серці…

Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети