Вітрила пригод у Луцьку

Турфест «Вітрила пригод»  запрошує до Луцька мандрівників, кіно та фото любителів, виконавців пісень!

 Творчий туристичний клуб «Ми» у древньому Лучеську організовує вже  VIІ туристичний фестиваль авторської пісні, фото і кіноаматорів «Вітрила пригод», який відбудеться 17-18 жовтня 2020 року.

Фестиваль присвячений Дню туризму та Дню кіно.

Фестиваль проводиться заради підтримки творчого туризму, авторської пісні, фото та кіно. Без журі та конкурсів.

Фестиваль відбудеться за підтримки Луцької міської ради та Управління культури  ВОДа.

Вас чекає приємна атмосфера  вільного спілкування,  кіноперегляди, фотовиставка, зустрічі з мандрівниками.

Якщо ви співаєте пісні під гітару, робите світлини подорожей та створюєте цікаві фільми про свої мандрівки–надсилайте свої творчі роботи на фестиваль! Заявки приймаються  до 10 жовтня 2020 року.

У вас є  можливість випробувати себе у трьох  видах мистецтва:

  1. Авторської пісні та співаної поезії. Індивідуальні виконавці та гурти від 2-ох осіб та більше;
  2. Фото – Пейзаж, Репортаж, Портрет туриста;
  3. Кіноаматорів Фільм-мандрівка, краєзнавче дослідження, фільм про особистісь, відеокліп на туристичну тематику до 10 хв.

 

Звертаємо вашу увагу на те, що цього року фестиваль не є конкурсний! Ваші роботи не оцінюватиме професійне журі та не визначатиме переможців. Це творча зустріч романтиків, на яку ми запрошуємо учасників та переможців усіх попередніх років та нових друзів! 

   Все ж оргкомітет фестивалю залишає за собою право нагородити кращі твори у сферах фото, кіно, пісні… при належному фінансуванні.

 

***за умов карантину у проведенні фестивалю можливі зміни.

 

Отож, пакуйте у валізи свої творчі надбання, гарний настрій  і гайда на Волинь!

Чекаємо нових творчих робіт від постійних учасників фестивалю та новачків до 10 жовтня 2020 року включно на електронну адресу: prigodvitrila@gmail.com.

Довідки  на Фейсбук сторінці ВІТРИЛА ПРИГОД та  viber/whatsApp +380993212115 Руслана Мельник.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети