Віталій Голубєв -креативний редактор

 

Після проведення Школи універсального журналіста у м.Здолбунові наші слухачі взяли інтерю у тренера ШУЖ Віталія Голубєва.

Наш герой: Віталій Голубєв

Вік 33 роки

Родом з Росії, м.Іжевськ, проживає в м.Рівне

Рід занять: журналістика

 

1.     Скільки років ви працюєте у Школі універсального журналіста (ШУЖ) Яка ваша основна робота? На Вашу думку, якщо запитати ваших знайомих про вас, як вони охарактеризують вас одним реченням?

У Школі універсального журналіста працюю вже 5 років. Що ж стосується основної роботи, то я працюю головним редактором видавничого дому «ОГО». Якщо спитати моїх знайомих, то вони мене охарактеризують такими трьома словами, як розумний, креативний, романтик.

 

2.     Яке ваше хобі та чим любите займатися у вільний час? Які є домашні тварини?

Моє хобі повязане з роботою, по-суті ним являється ШУЖ. Він приносить мені задоволення, являється своєрідним перетином між роботою та спілкуванням, ШУЖ допомагає розширити коло друзів, контактів та різноманітних приємних зустрічей, також він приносить мені і певний заробіток. Наразі домашніх тварин не тримаю за браком часу для догляду за ними. Звісно, хочеться завести котика, а колись у мене ще був папуга.

 

3.     Які свої життєві досягнення вважаєте найбільшими, чим пишаєтесь?

В шкільні роки найважливішими моїми досягненнями були перші місця на всеукраїнських олімпіадах з української мови та літератури, при  чому варто зазначити, що в побуті я спілкувався російською.Що ж стосується вже свідомого дорослого життя, то я пишаюсь створенням у 2006 році та розвитком такого проекту як Школа універсального журналіста, яка наразі вже вийшла за рамки міста Рівного в Здолбунів, Дубно, Радивилів…також шлях від журналіста до головного редактора.

 

4.     До чого прагнете у цьому житті, чого прагнете досягти?

У багатьох людей прагнення та цілі є матеріальними, наприклад: придбати машину певної марки, житло, стати кандидатом наук та ін.і на мою думку, матеріальна сторона життя не найважливіша  А моє головне бажання це бути щасливим в житті, самореалізуватися, прокидатися щоранку, радіти кожному дню, людям, сіяти добро, а добро, як ми знаємо, повертається в замін.

 

5.     Як вам здолбунівчани як люди, як спеціалісти, як друзі?Що хотіли б змінити, додати, побажати їм?

В Здолбунові у мене є колишній однокласник – Максим Голуб, моя студентка з Національного Університету «Острозька Академія», та новий знайомий  – Микола Орлов. Також хочу відмітити, що група ШУЖ в Здолбунові залишила про себе хороші враження та зарекомендувала себе як активних, динамічних та позитивних молодих людей. Хочу побажати здолбунівчанам більше бачити в житті хорошого. Дарувати добро та позитив тим хто поруч. Любити. І знати що весь позитив до них повернеться.

 

6. Ваше життєве кредо

Моє життєве кредо можна відобразити у трьох лозунгах: «Успішна людина відрізняється від невдахи кількістю спроб», «Кінець однієї історії – це початок іншої» та «Хіба творити добро не наше покликання?»

Тетяна ЩетінськаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети