Віталій Дем’янюк: „Я закликаю всіх кандидатів по округу №154 – до публічних дебатів!”

В.ДемянюкДорогі краяни!

Я, Віталій Дем’янюк, кандидат у депутати від ВО „Свобода” по окрузі №154 закликаю усіх вас свідомо віднестися до нинішніх виборів до парламенту. Знаю, що ви – втомилися: обираючи – розчаровуватися, довіряючи і надіючись – переживати знову і знову ж – те саме – розчарування… Нинішня кампанія – таки дає можливість обирати. Ми нарешті маємо  – вибори з вибором, а не між “поганим регіоналом” і “єдиним кандидатом від опозиції”, яким би він не був.

Але й тут не варто надіятися на повну відкритість і відвертість, адже цензури  від ЦВК – так і не дочекалися. Нам залишили шанс на похибку, прийнявши документи від тих, хто був у правлячих колах в числі регіоналів, або ж  – тим чи іншим способом пов’язаний з ними. Проте й тут ми маємо шанс. І цей шанс нам варто використати: необхідно вчасно зробити висновки про того чи іншого кандидата. Варто зважати на все: на біографічні дані, походження, на рівень освіти, на досвід, національну позицію, врешті – відповідність та адекватність. Нам вдосталь  – політичних маріонеток та перебіжчиків, нам досить космополітиків. Час творити успішну державу, доручивши її будівництво успішним людям, що здатні пройти через будь-яку цензуру.

І тут найголовніше – повна відкритість та відвертість кандидатів перед виборцями. Виборці повинні мати можливість порівняти кандидатів – без прикрас та вуалей.

Здавалося б у час передвиборчих гонок – у засобах ЗМІ – інформації про кандидатів та й самих засобів інформування – навіть забагато. Виборці й ніби мають можливість зрівнювати, проінформовані, та результат – все одно не на користь самих людей: ми обираємо – але не те і не тих…

А тут причина проста: досі не було жодної відкритої дискусії між кандидатами. Я пропоную – публічний діалог. Та, нажаль, у мене особисто складається враження, що інші кандидати свідомо уникають цього. І щонайменше для того, щоб  ви, громадяни, не змогли нас порівняти.

Саме так: бо де ж як не під час діалогу, дискусії, бесіди і навіть суперечки – пізнається людина – у манерах, думках, знаннях, позиціях і врешті – намірах.

Сьогодні кожен кандидат ніби готовий говорити про патріотизм, мову, історію.Та цього – недостатньо. Не достатньо – одягнути вишиванку, сказати , що „Я – для народу, я – націоналіст, патріот!”. В час агресії Україна потребує професіоналів. Тому пропоную провести Перші Професійні Дебати на такі теми:

  1. Військова агресія Росії.

2. Енергетична і економічна агресія Росії.

3. Внутрішня агресія — корупція і бездіяльність політиків.

Це головні і ключові моменти. Адже вихід – з стану війни – це і є мир. Але про вихід гучномовно промовляють сьогодні усі, та – як і якою ціною для України і для кожного сім’ї, окремого громадянина – ніхто впевнено і виважено не аргументує. А це значить, що вже і сьогодні ми повинні розставити всі точки над „і”, зустрівшись на дебатах. Тільки так виборі зможуть оцінити можливості тих, кого невдовзі обиратимуть.

Окреме питання – як здобути енергетичну незалежність від Росії? Я вже працюю над цим питанням. А яке бачення у інших кандидатів? Що вони можуть запропонувати Україні в цілому і кожному окремому виборцю? Я пропоную – відкриту дискусію.

І тут вже до виборів стане відомим і ясним для кожного виборця – хто бездіяльний, а хто – йтиме корупційними схемами до розбудови власного бізнесу, власних інтересів – поза інтересами вашими, поза бажаннями і прагненнями тих, хто за нас, кандидатів у нардепи, віддаватиме свій голос.

Я вже сьогодні застерігаю кожного з вас, шановні краяни, від хибного вибору, не дивлячись на ваші вподобання: до мене чи добудь-кого з кандидатів:  відмова від приходу на дебати – це і буде вважатися  втечею від вас, виборців. Застерігаю від нечесної боротьби, від спроб дискредитувати, сфальсифікувати чи зірвати дебати.

Дорогі краяни!

Примусьте політиків бути відповідальними ще перед виборами. Задайте кожному кандидату питання: чи прийде він на дебати? Запитайте кандидатів: як вони ведуть боротьбу і як будуть боротися з трьома агресорами проти України: політиками-зрадниками, військовим агресором та енергетичним колапсом?

Підтримайте дебати, прийдіть, прочитайте про них в газетах. Підготуйте ваш вибір — дізнайтеся якнайбільше про кожного кандидата.

З повагою Віталій Дем’янюк.

На правах політичної реклами.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети