Віталій Дем’янюк: Хочу збудувати сильну державу

В.ДемянюкДоброго дня, друзі. Я – Віталій Дем’янюк, кандитат до Верховної Ради від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” по 154 виборчому округу.

Найбільшою цінністю в політиці я вважаю щирість. Не секрет, що більшість політичних сил, які йшли до парламенту на минулих виборах, проводили (не безкоштовно, звісно) в свої рядах так звані «тушки». ВО «Свобода» цього ніколи не робила. Плюс, пригадайте, самовіддану участь організації у Революції Гідності. Коли постало питання: «в якій команді боротися за Україну» – я ні секунди не вагався.

Кілька слів про мою програму. Сформулюю три прості пункти.

Перше: наші хлопці в жодному разі не можуть йти на фронт непідготовленими. В перспективі –  безкоштовні курси військової підготовки для всіх охочих.

Друге: селяни не мають одержувати копійки від спекулянтів, коли є можливість розвивати кооперацію. Замість того щоб, приміром, здавати за копійки молоко скупникам – можна організуватися і самостійно доставляти це молоко від села або групи сіл до міста, або переробляти на продукти більш тривалого зберігання. Те саме з м’ясом, садовиною, городиною. Завдання народного депутата – підтримати і законодавчо забезпечити селянську кооперацію.

Третє: освіта. Лише одержавши освіту європейського рівня, українці зможуть себе відчувати гідно: не  «бідними родичами» Європи, а   – на рівних спілкуватися з європейськими однолітками. Система «Коледжів громади» це передбачає. Зараз йдеться про відкриття мережі закладів освіти, де кожен охочий зможе безкоштовно підняти свій освітній рівень, оволодіти новими знаннями та навичками. Подібна система працює в Британії та США – працюватиме і в нас.

Тепер щодо мого основного фаху -енергетики. В цьому плані проблеми нашого округу – частина проблем країни.

 Скажімо, пересічний громадянин України суттєво бідніший за громадянина Польщі – а витрачає на порядок більше газу. Це при тому, що Польща вже розробляє свій сланцевий газ, а ми газ переважно купуємо у країни, яка веде проти нас війну. Хіба це не безглуздо? Я є одним з авторів державної програми заміни газових котлів на твердопаливні. Кожен наш краянин може сказати рішуче «ні» окупантам – відмовитися від газу, за прибутки від якого вбивають наших воїнів. Енергоефективність – це те, завдяки чому Україна може заощадити мільярди – а отже, відродити економіку, виграти війну.

Щодо такої проблеми як безробіття. Наш край – переважно сільськогосподарський. Селянські землеробські та переробні підприємства треба звільнити від тиску контролюючих органів, треба дати їм такі податки, які стимулюватимуть розвиток, а не душитимуть. Український селянин здатен прогодувати себе, свою родину і Вітчизну – тільки не треба йому заважати.

 Я переконаний: звільнення українця від тягаря совокової бюрократії та податкового тиску розкриє весь підприємницький потенціал нашого суспільства. Гроші у бюджеті — будуть.

 Знайдуться кошти і на програми розвитку української мови – єдиної державної, і на гідну пенсію ветеранам Визвольної боротьби часів Другої Світової. І, безперечно, на те, щоб забезпечити поранених солдатів сьогоднішньої війни на Донбасі – на тому ж рівні, на якому забезпечують своїх героїв усі цивілізовані держави. Окрім всього – обов’язково – всебічну підтримку держави мають одержати сім’ї тих, хто не повернувся з війни, загинув на фронті або у катівнях російських фашистів.

 Від того, наскільки заможну і сильну державу ми зможемо збудувати тут, в тилу – залежить і наша перемога на фронті війни проти нашого одвічного давнього і підступного ворога – московського імперіалізму.

 Я вірю в перемогу. Давайте змагатися за неї разом!

 

на правах політичної реклами


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети