Віктор Куцель у Конча-Заспі

В Олімпійському центрі Конча-Заспа завершився міжнародний семінар тренерів України зі спортивної боротьби Level 1, організований Міжнародною федерацією боротьби – Об’єднаний Світ Боротьби (UWW). Кількість учасників була суворо лімітована. Тренінги відбувалися, як в практичній так і в теоретичній площині. Практичні заняття на килимі були разом з чоловічої збірною України, яка проходила навчально-тренувальний збір в Конча-Заспі. В семінарі взяв участь і один з провідних тренерів Рівненщини з вільної боротьби, здолбунівчанин Віктор Куцель.
Куцель і Офiцери_UWW_Андрiй_Воронцов__(Канада),_Ака_Вiнсент_(Францiя)_з_тренером_Вiктором_Куцелем

Основна мета заходу навчити тренерів активно комунікувати, знаходити спільну мову з дітьми, батьками, меценатами. Тренер є не тільки вихователем, наголошував інструктор UWW – Ака Вінсент (Франція), тренер має бути менеджером і організатором. Він повинен вміти знаходити небайдужих людей, які відчують, що він виконує надзвичайно важливу місію – привчає дітей до здорового способу життя. Потрібно вміти знаходити і приводити до залу нових дітей. Але, в першу чергу, для юних борців потрібно створити належні умови для нормальних тренувань. Головне завдання тренера – зробити боротьбу більш цікавою та захоплюючою, запалити в серці кожного малюка вогник любові до боротьби. Інструктор UWW – Андрій Воронцов (Канада) підкреслював, що роботу з малечею слід проводити виключно на позитиві. Не менш важливе завдання – втримати дітей. Як ми знаємо спокус на вулиці сьогодні чимало. Дитина повинна відчувати, що борці – його брати. Тренер – найкращий друг. Борцівський зал – його другий дім.

По закінченню навчання тренери успішно склали письмовий іспит, та отримали відповідні сертифікати, про завершення першого рівня курсів UWW та нові знання. Наставники з боротьби навчилися новому погляду на свою професію.
Захід пройшов за підтримки Національного Олімпійського Комітету України. Привітати випускників першого ступеню завітали президент Асоціації Спортивної Боротьби України Олімпійський чемпіон Ельбрус Тедеєв, віце-президент Асоціації Спортивної Боротьби України Олег Кравченко, куратор спортивної боротьби НОКУ – Ганна Сорокіна, головний тренер національної збірної з вільної боротьби Руслан Савлохов, віце-президент Федерації Греко-Римської Боротьби України – Олександр Камач. Контент семінарів «другого рівня» був затверджений буквально два тижні назад і на 2016 рік планується лише кілька семінарів. Можливо, що один з них відбувся в Україні, аби наші сьогоднішні випускники могли продовжити навчання.
Украiнс_кi_тренери_випускники__першого_рiвня_курсiв_UWWВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети