Військовий комісар Здолбунівщини: я побачив мікрофон телеканала й розгубився

ЄмченкоВійськовий комісар Олексій Ємченко сьогодні запізнився на сесію районної ради, тому що його викликало на розмову командування ТУ “Північ” після інформації, що була подана у  сюжеті на всеукраїнському телеканалі. Хоча, чесно кажучи, чогось крамольного вгледіти у цьому сюжеті важко. А от свою версію, чому зараз пробують робити антивоєнні антимобілізаційні сюжети на вказаному телеканалі, комісар теж озвучив. Він закликав згадати, хто є власником каналу й уважніше придивитись й до інших подібних програм на ньому.

Відеопрограма Подробности, телеканал Інтер.

Сумбурно пробував пояснити свої нещодавні стосунки із ЗМІ, але чесно зізнався, що розгубився при вигляді телекамери, тому наступного разу буде більш зважено підходити до такого спілкування. Щодо фактів хабарництва у військомісаріаті, то, за словами воєнкома, тих, хто йому пропонує хабарі, він виштовхує із кабінету, але може й не виштовхувати, а брати ці гроші і віддавати їх на потреби військових під контролем громадськості.

.

Щодо оголошеної мобілізації, то ситуацію комісар мало прояснив. Сказав лише про збільшення віку мобілізованих, про дострокові сесії у ВНЗ для студентів, які будуть призвані, і про те, що не всі плани можуть бути оголошені. Відповідаючи на запитання депутата облради Ніни Путіліної щодо забезпеченості новомобілізованих здолбунівчан всім необхідним, військкомісар теж здається відповів чесно: забезпечені всім у повному обсязі не будуть. Мобілізаційна робота по закону має тривати не більше 45 діб, а от служити призвані резервісти можуть і до року, тут обмежень інших не має. Ще наголосив військкомісар, що досвід дій в зоні АТО показує, що 50 добровольців – це краще ніж 1000 призовників. Тому закликав сприяти проведенню мобілізаційної кампанії в районі.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети