Військові закликають одуматися і повернутися до служби втікачів

Рівненський зональний відділ Військової служби правопорядку звертається до усіх військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину, з пропозицією повернутися на військову службу і добровільно звернутися до найближчого органу Військової служби правопорядку із поясненням причин відсутності на військовій службі.

           ЗАКЛИКАЄМО батьків, друзів, родичів військовослужбовців допомогти своїм близьким виправити, можливо, найбільшу помилку у житті, припинити переховуватися від слідства і відкрити для себе майбутнє повноцінне життя.

  • Переховуючись від слідства, військовослужбовець не зможе уникнути кримінальної відповідальності за скоєний злочин.

 

  • Злісне уникання відповідальності суттєво погіршує становище осіб, які ухиляються від проходження військової служби, і тягне за собою більш суворе покарання.

 

  • З’явлення до правоохоронних органів, щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину пом’якшують покарання і будуть враховані судом при винесенні вироку(ст.66 КК України).

 

  • 95% військовослужбовців,відносно яких судами були винесені обвинувальні вироку за ухилення від проходження служби, були звільнені від покарання (засуджено з випробувальним терміном)

Якщо Вам відомо місце знаходження військовослужбовців які самовільно залишили розташування військових частин і Вам не байдужа їх подальша доля просимо Вас звертатися до Рівненського зонального відділу ВСП для надання їм правової та психологічної допомоги за телефонами та адресою:

м. Рівне вул. Коцюбинського,1

e-mail: vsp_rivne@ukr.net

телефони:

Михайло Сергійович 0966857540,  0992037762

Тарас Юрійович    0982533824

м. Володимир-Волинський

вул. Коперника,4

e-mail: vsp.volyn@ukr.net

телефони:

Сергій Анатолійович 0974789378, 0637331935

Андрій Валентинович 0930872801, 0688903082

Сергій Юрійович 063-601-46-73,

068-874-17-71

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети