Військові на службі у бізнесу?

Нещодавно ми писали про активність на території старої цементовні у Здолбунові. Подейкують, що там розчищають місце під чергові зерносушильні бочки. Традиційно міська влада жодної пари з вуст. Ні анонсів, ні роз’яснень що ж там буде, хто там буде і які від того плюси та мінуси місту. Інвестори вже просто на неї не зважають? Згадайте хоча б нещодавній випадок, як потенційний інвестор в районі вул.Шевченка, 6 подав до місцевого ЗМІ інформацію про наміри робити шкідливі викиди через утилізацію відходів і вказав, не питаючи ні раду ні адміністрацію як контактних осіб для отримання інформації, якою ті самі не володіли. Здається пора здолбунівчанам запасатися бірушами та протигазами.

До того ж, як припускає один із учасників АТО, сержант ЗСУ, під час рекультиваційних робіт підприємці використовують військову техніку. Ось його пряма мова:

Реальність сьогодення. В той час коли мої друзі просять про допомогу нашій невтомній трудівниці Марії Іванівні у плетінні маскувальної сітки, тьотя Валя бігає до керівників підприємств та населення району благаючи допомогти, чим можуть воїнам на фронті, військовослужбовці однієї із найкорумпованіших військових частин нашого регіону, вже протягом декількох днів відпрацьовують один із елементів “бойової підготовки” у центрі нашого міста. Воно б і нічого, але застосовувати військову техніку Збройних Сил України можна лише в окремих випадках, і це не той випадок коли прохають про допомогу. Розгорнути “маленькі терикони” колишньої цементовні, вирівняти, перевантажити сотні кубів землі попрохало одне із приватних підприємств. І я не буду здивований, коли виявиться що співзасновниками цього ж підприємства будуть наші командири… А через декілька днів прийде до нас тьотя Валя і прохатиме гроші на гідравлічний шланг, підшипник, або ж просто пального – “Бо хлопці просять на передовій”…
P.S. У ВСП чи військову прокуратуру звертатись марудна справа, всеодно виявиться, що все у правовому полі – але нехай громада знає що РЕФОРМАМ в АРМІЇ БУТИ !!!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети