Військомат запрошує до загонів оборони Здолбунівського району

Нам випала тяжка та почесна місія – стати на захист Вітчизни. Своєю рішучістю та високим бойовим духом ми з честю протидіємо російській агресії на Сході України.

Тисячі вірних синів і доньок Рівненщини стали на шляху ворожої орди та зі зброєю в руках захищають територіальну цілісність держави. Ми довели, що українці – нація не покірних рабів, а народ, який гідний бути господарем у власному домі.військові

І хоча розгортання повномасштабної військової агресії з боку Російської Федерації вдалося зупинити, сьогодні, як ніколи, нам потрібна рішучість. На даному етапі здійснюється нарощення Збройних сил України,в тому числі й підрозділів територіальної оборони.

З цією метою створюються загони оборони, які залучатимуться до виконання заходів територіальної оборони виключно в межах адміністративно-територіальних одиниць, де вони створені (сформовані).

З оголошенням повномасштабної мобілізації, призначений особовий склад призваний на військову службу набуває правового статусу військовослужбовців з поширенням на них усіх прав, пільг, соціальних гарантій та фінансових виплат, які встановлено чинним законодавством для військовослужбовців Збройних Сил України.

Дорогі побратими! Прибувши до загонів оборони, ви станете справжнім прикладом для своїх товаришів у виконанні службового обов”язку, продемонструєте кращі риси українського народу – патріотизм, високу свідомість, громадянську відповідальність, волелюбність та нескореність!

Закликаємо всіх військовозобов”язаних та тих громадян, які не підлягають призову по мобілізації, хто не стоїть осторонь кому не байдужа доля рідної землі та родини, прибути до загонів оброни.

Для цього вам необхідно у найкоротший термін звернутися до військових комісаріатів Рівненської області за місцем проживання.

За довідками звертатись до Здолбунівського районного військового комісаріату за адресою: 
м. Здолбунів, вул. Незалежності, 22. Щоденно з 8:00 до 17:00.

Військовий комісар  Здолбунівського військового комісаріату
підполковник О.П.Ємченко
Захисти свій народ!
 Слава Україні!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети