Відзначили річницю Уласа Самчука

памяті Самчука (5)Улас Самчук увійшов в світову історію, як  український талановитий письменник-прозаїк. Він прислужився своєму народові не тільки  громадсько-політичною діяльністю, а й полум’яним патріотичним словом. Усі його твори – про Україну, її простих і мудрих людей, які сповідували високі моральні ідеали. Своє правдиве слово у прозі та публіцистиці він не боявся сказати у вічі ні більшовикам, ні фашистам.

У читальному залі центральної районної бібліотеки відбувся літературно-музичний вечір «Улас Самчук єднає нас», присвячений 110-й річниці від дня народження нашого земляка, класика української літератури Уласа Самчука. Вечір розпочався вшануванням пам’яті подвигу героїв Небесної Сотні – хвилиною мовчання.

На заході виступили доцент та завідувач кафедри історії України і спеціальних історичних дисциплін МЕГУ ім. С. Дем’янчука, дослідник  життя і творчості Уласа Самчука, Андрій Жив’юк  і  директор  Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею Олег Тищенко. Виступи  ведучих вечора С. Жив’юк  і  Є. Самолюк перепліталися з поетичним словом членів літературної студії «Гранослов»: О. Бортник, С. Омельчук, Д. Ковтун, О. Нагорна, Ю. Семенюк, Є. Рой, О. Дещинський, Н. Ковалюк, П. Сенін (керівник Н. М. Паламарчук, вчитель української мови і літератури Здолбунівської ЗОШ №4).памяті Самчука (4) памяті Самчука (3)

У виконанні учнів Здолбунівської дитячої музичної школи (Антонюк Ю., Андрійчук Ю., Грезенталь І., Прадощук О.) прозвучали мелодійні українські пісні під супровід  улюбленого музичного інструменту  Уласа Самчука – бандури.

Провідний бібліограф бібліотеки А. Романчук ознайомила присутніх з книжково-ілюстративною виставкою «На небосхилі України Уласова сія зоря».памяті Самчука (2)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети