Відзначили кращих спортсменів Здолбунівщини

спорт24 грудня 2015 року в Рівному відбулась колегія управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації за участю заступника голови облдержадміністрації О. Савчука. Головною темою колегії було відзначення кращих спортсменів та тренерів області за підсумками 2015 року.
Приємно було бачити серед кращих в області і представників Здолбунівського району. Кращими спортсменами за підсумками року стали: Олександра Харитонюк (Бокс), Роман Василевський (Важка атлетика), Сергій Смочек (Важка атлетика), Марія Тимощук (Важка атлетика, яка тренується під керівництвом рівненських тренерів) Микола Чабан (Боротьба вільна), Володимир Царук (Кікбоксинг, який тренується під керівництвом рівненських тренерів). Серед тренерів кращі Володимир Гордійчук, Володимир Мандзюк та Віктор Куцель.

Також подякою за вагомий внесок в організацію та проведення оздоровчої кампанії у 2015 році відзначено відділ у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації та отримали грамоту і кубок за VI місце за підсумками роботи фізкультурно-спортивних організацій зі спортивної майстерності у 2015 році з олімпійських видів спорту.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети