Відтепер ЦНАП буде видавати паспорта і вклеювати фото

ЦНАП Здолбунів (1)З 28 липня можна буде отримати послуги у Центрі надання адміністративних послуг Здолбунівської райдержадміністрації , які раніше надавалися лише у «паспортному столі» а саме:
– оформлення та видача паспорта громадянина України;
– вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку.

Також з початку року управління Держземагенства у Здолбунівському районі передало свої найпопулярніші послуги у ЦНАП:
– витяг з Державного земельного кадастру;
– витяг про нормативну грошову оцінку земельної ділянки;
– довідку про наявність земельної ділянки (паю);
– реєстрація земельної ділянки та інші.

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та Державне агентство з питань електронного урядування України запустили нову електронну послугу «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру».

Замовлення витягу здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру. Простий та лаконічний інтерфейс робить послугу доступною навіть для невпевнених користувачів ПК. У систему інтегрована функція он-лайн оплати послуги через сервіс моментальних платежів Liqpay Приватбанку.

Банківська комісія при цьому не стягується. Підтвердження про сформовану заявку та повідомлення про готовність документу користувач отримує на свою електрону адресу.
Замовлення витягу відбувалося лише за місцем безпосереднього розташування ділянки, що призводило до втрат часу та створювало корупційні ризики, оскільки етап подачі заяви та видачі результатів знаходився під контролем одного кадастрового реєстратора.

ОГОЛОШЕННЯ:
Центр надання адміністративних послуг Здолбунівської райдержадміністрації розглядає можливість надання супутніх послуг безпосередньо у приміщенні Центру, а саме: виготовлення копій документів, ламінування, продаж канцелярських товарів, встановлення платіжних терміналів самообслуговування. Зацікавлених осіб просимо звертатись за адресою: м.Здолбунів, вул. Незалежності 36, або за телефоном: (03652) 2-51-52, e-mail: zdol_adm@ukr.netВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"

Comments are closed.

 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети