Відтепер податок на майно сплачується не від житлової, а від загальної площі

Здолбунівська ОДПІ повідомляє, що Законом України від 27.03.2014 р. № 1166- VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в  Україні» змінено базу оподаткування податком на нерухоме майно – з житлової площі на загальну.

База оподаткування об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно. База оподаткування об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності юридичних осіб, обчислюється такими особами самостійно виходячи із загальної площі кожного окремого об’єкта оподаткування на підставі документів, що підтверджують право власності на такий об’єкт.

Звертаємо увагу громадян! Міські, селищні та сільські ради можуть установлювати додаткові пільги з податку, що сплачуються на відповідній території з об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб.  Нагадаємо, податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку громадянам надсилаються  контролюючим органом за місцем  податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за податковим (звітним) періодом (роком). Податкове зобов’язання за звітний рік з податку сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Громадянам у 2014 році податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки необхідно буде сплатити за 2013 рік.

Здолбунівська ОДПІВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети