Відповіді міського голови І.Ольшевського на гострі запитання громадськості

Olshevskiy Igor Наш портал зібрав запитання, які цікавили редакцію ЗС, читачів, які коментували статті на нашому порталі і задали їх міському голові Здолбунова п.Ігорю Ольшевському. Як тільки він вийшов з відпустки – одразу дав відповіді читачам сайту!

         1. Встановлені тренажери у гідропарку без Інструкції про правила користування ними, а також приводять до  псування самих тренажерів.  Чому міська рада не приймає дієвих заходів щодо запобігання нищенню тренажерів, а лише витрачає зайві кошти на їх ремонт?

Щодо відсутності інструкції про правила використання встановлених в міському гідропарку спортивних тренажерів та потенційної  небезпеки їх використання хочу повідомити, що вищеназвані тренажери виготовлені фірмою «Інтератлетіка», вони відносяться до групи вуличних тренажерів для загального користування. Ці тренажери розроблені і підібрані так , що на них можна тренувати всі групи м’язів, використовуючи для вправ власну вагу тіла спортсмена. Вуличні тренажери вищеназваної фірми єдині в Україні пройшли тестування у відповідних лабораторіях та рекомендовані національним інститутом фізичного виховання та спорту України,  також рекомендовані Федерацією бодібілдингу та фітнесу України та Росії. Для занять на тренажерах не треба проводити інструктаж та використовувати спеціальні програми. Вуличні тренажери підібрані так, що на них в будь-яку  пору року можуть займатися спортом люди різного віку та з різним ступенем фізичної підготовки. В тренажерах передбачена надійна конструкція, антивандальне виконання,  застосовані сучасні технології виготовлення.

         Руйнування  і пошкодження комунального майна буде до того часу – поки не буде створена муніципальна міліція в міській раді.

          2. Чому відсутні адміністративні та фінансові міри до керівників комунальних підприємств, які допустили порушення і були зафіксовані у актах держфінінспекції, антимонопольного комітету, прокуратури. Зокрема, порушення КП «Здолбунівське БТІ», «Здолбунівводоканал».

        Керівники комунальних підприємств зобов’язані  ліквідувати  допущені  попорушення законодавства  і попереджені про недопущення таких порушень в  подальшій роботі.

          3. Чому досі не відсторонений від посади Ваш заступник, який отримав судове рішення по протоколу про корупційне правопорушення?

         Заступник міського голови з питань  виконавчих органів Палій О.О. не відсторонений від займаної посади у зв’язку з тим, що Постановою Апеляційного суду Рівненської області від 26.06.2013 припинено виконання  Постанови  судді Апеляційного суду Рівненської області від 08.05.2013 щодо Палія О.О. про накладення на нього стягнення за статтею 172-2 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення у зв’язку із скасуванням акта, який встановлює адміністративну відповідальність».

          4. Як Ви вважаєте, у чому причина провальної політики  боротьби із вуличною торгівлею у м. Здолбунові?

          Чому ви вважаєте її провальною? На сьогоднішній день ліквідована  вулична торгівля по вулиці Шкільній (район  ЗОШ №6), Заводській, Базарній, Зеленій.  Зараз  проводяться  заходи по ліквідації такої торгівлі по  вул. 8 Березня, для цього потрібен час і належні умови.

          5. Чому автошляхи у Здолбунові ремонтуються з порушенням термінів, виконуються не всюди якісно,  і саме головне, жодного разу не виконувався гарантійний ремонт коштами підрядників?

Дороги ремонтуються з порушенням термінів вказаних в тендерній документації в зв’язку з несвоєчасним  фінансуванням.   КП «Здолбунівське» двічі направляло підрядникам листи – претензії з вимогою негайно продовжити розпочатий ремонт.

         Гарантійні ремонти доріг міста за кошти підрядників протягом 2011-2013 років  не проводились, претензій та зауважень до якості виконаних робіт технаглядом не виявлено.  Ямковість на дорогах міста утворилась на тих ділянках,  де поточний та капітальний ремонт не проводився.

          6. Як планується відсвяткувати цьогорічний день міста Здолбунова?

         Програма святкування  Дня міста  буде оприлюднена на офіційному сайті міської ради орієнтовно з 26 серпня 2013 року.

          7. Чи знайомитесь Ви із книжками, які почали останнім часом виходити, про Здолбунів, Здолбунівську ЗОШ №1, здолбунівського автора С.Гридіна? Які враження, відгуки про ці книжки?

         Не знаю, які книги маєте на увазі ви, але всі нові видання про місто,  зазвичай, в першу чергу  потрапляють в міську раду ще на стадії підготовки.

Міський голова     І.ОльшевськийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети