Відповідь п’ятигірських фермерів громаді – ми все робимо в рамках Закону

Лист надійшов на електронну пошту ЗС у відповідь на серію публікацій про діяльність ФГ “Пятигірське”. Зокрема ЗС писало про те, як дане ФГ самовільно захопило землю на території Глинської сільради та про обробіток землі на території Уїздецької сільради.

У   першій публікації мова йшла про обробіток земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля), котра належить до земель запасу сільської ради та  була проінвентаризована із внесенням відомостей до Державного земельного кадастру за номером 5622681600000040159, за інформацією, наданою Виконкомом Глинської сільської ради подана в Управління  Держземагенства у Здолбунівському районі для передачі в оренду на початку 2013 року.

Нами проведено  рекультивацію  вказаної вище земельної ділянки і приведення до належного стану, тому що стан, у якому вона була залишена попереднім орендарем, унеможливлював використання її за призначенням. Оскільки вирішення даного питання зайняло вагомий проміжок часу, то за проханням Глинської сільської ради було прийнято рішення про підтримання даної земельної ділянки в належному стані і обробітку її нашим господарством. Також, враховуючи недосконалість механізму передачі таких земель в оренду та з метою   здійснення оплати  за користування даною землею, нами  укладено договір оренди землі із Глинською сільською радою та зареєстровано його  у книзі реєстрації договорів за № 1597а від 02 серпня 2013 року,  як гарантію виконання взятих на себе зобов”язань.

Щодо статті від 05 травня 2014 року про проведене оприскування на землях, що відносяться до Уїздецької сільської ради, то повідомляємо наступне:  28 квітня 2014 року оприскування проводилося у зв”язку з тривалим  бездощовим періодом. Для оприскування застосовувався препарат “Інтермаг”, що є мінеральним добривом, а не пестицидом чи хімікатом, а тому не несе у собі небезпеки  для оточуючих та  є сертифікованим.

Що ж до обробітку полів хімічними препаратами , то  слід відмітити, що для  обробки  полів у межах населеного пункту дозволяється застосування тих  пестицидів, які дозволені для роздрібного продажу населенню “Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні” і Доповненнями до нього. Саме такі пестициди та агрохімікати використовує у своїй діяльності ФГ “П”ятигірське”, а також доводимо до відома населення, що оприскування такими препаратами проводиться виключно у нічний час та у безвітряну погоду.

    Заздалегідь  вдячні за розуміння !!!!!!!

не я сделалАдміністрація ФГ “П”ятигірське”

Від ЗС: ще раз дякуємо, що читаєте нас і небайдужі до власного іміджу, проте факти залишаються фактами:

по Глинську: земля у 2012 році була самовільно захоплена, що підтверджено у статті документами, у 2013 році договір укладений з сільською радою не входить до компетенції сільської ради, а отже, порядок використання землі порушено і, судячи з фото, земля не лише рекультивована, а й засаджена.

по Уїздцях: якби ви попереджували, як вимагає Закон, мешканців, коли і чим ви труїте чи обробляєте, то і запитань би не виникало. Вони що здогадуватись мають? Так само із межами: дотримуйтесь відстаней, і всі будуть задоволені.

Успіхів у чесній роботі на благо громади!

Фото ілюстративнеВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети