Відомі здолбунівчани: Зайшла Анастасія Василівна

Хто такі талановиті люди? Це творці своєї долі, які з повною самовідачею займаються улюбленою справою! Адже 90% успіху залежить від праці над собою. Здолбунівщина багата такими талантами! Та, нажаль, більшість з них залишаються невідомими широкому загалу. Здолбунів СITY розпочинає рубрику про наших земляків, які горять своєю справою. Такі люди мають стати відомими здолбунівчанами!

Кожна людина має дар Божий. І чим швидше вона розкриє в собі цей дар та відчує потребу у його вираженні, тим раніше вона зможе наповнити своє життя любимою справою, розвинути свою майстерність і талант, прикрасити світ своєю творчістю й неповторністю. Саме завдяки людям-майстрам, людям-творцям ми пишаємось нашими звичаями та традиціями, нашою історією та культурою.
зайшла1
Така майстриня Зайшла Анастасія Василівна проживає в селі Білашів і вже майже 50 років вишиває бісером. Скільки себе пам’ятає, завжди прагнула оволодіти якимось новим видом рукоділля: навчилась вишивати – почала опановувати крій та шиття, потім було – в’язання, техніка “рішельє”. І все опановувала самотужки. Але найбільше припала їй до душі вишивка бісером. Майстриня пригадує, що в радянські часи було дуже важко купити бісер. Але одного разу люди, які проживали в Чехії, настільки були вражені красою її виробів, що почали пересилати їй бісер.
Соковиті за кольором, майстерно оргаментовані вишиванки майстрині демонструвались на виставках у Білашівському сільському клубі, на районному фестивалі культурно-дозвіллєвих комплексів Здолбунівського району, під час святкування 500-річчя села.
Анастасія Василівна сама придумує візерунки і підбирає кольори. І під її руками розцвітають найрізноманітніші і найвигадливіші квіти. Від її вишиванок ніби струменіє позитивна енергія, витвори її лагідних і вправних рук – ніби пісня, що назавжди западає в душу – залишаються у пам’яті, красуються на односельцях, внучках і правнучках, вони захищають від чвар, боронять від розлук.
Бажаємо Анастасії Василівні натхнення й успіхів у праці, творчого росту і досконалості, Божої помочі і благодаті! Дякуємо за красу і шанування українських традицій!
зайшла

Якщо ви маєте інформацію про талановитих людей у сфері культури, мистецтва, медицини, спорту, сільського господарства, освіти та усіх інших сфер життя, і які на вашу думку варті суспільного визнання – напишіть нам про них – zdolbunivcity@i.ua
А ЗС зробить їх відомими!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети