Відомі здолбунівчани: талановите подружжя Григоруків

Що таке талановиті люди? Це творці своєї долі, які з повною самовідачею займаються улюбленою справою! Адже 90% успіху залежить від праці над собою. Здолбунівщина багата такими талантами! Та, нажаль, більшість з них залишаються невідомими широкому загалу. Здолбунів СITY розпочинає рубрику про наших земляків, які горять своєю справою. Такі люди мають стати відомими здолбунівчанами!

Анатолій Григорук народився 5 вересня 1961 року в с.Здовбиця в сім’ї, залізничника і відомого в нашому краї поета Анатолія Григорука.
Здобувши середню освіту, навчався у Здолбунівському залізничному училищі. Після військової служби працює у локомотивному депо помічником машиніста. У вільний від роботи час захоплюється живописом. Його захоплення підтримує дружина Лариса Григорук, вона має художню освіту і також долучається до організації виставок. Тому зазвичай глядачам пропонується спільний доробок Анатолія і Лариси.
грогоруків

гроигоруків

Якщо ви маєте інформацію про талановитих людей у сфері культури, мистецтва, медицини, спорту, сільського господарства, освіти та усіх інших сфер життя, і які на вашу думку варті суспільного визнання – напишіть нам про них – zdolbunivcity@i.ua
А ЗС зробить їх відомими!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети