Відомі перші бюджетні цифри Здолбунова на 2020й рік

Здолбунівський виконком розглянув перші проекти бюджету та цільових програм витрачання бюджетних коштів на 2020й рік. Бюджет міста в проєкті значиться в сумі близько 68 млн.грн. На все про все.

На програму благоустрою міста заплановано 9,15 млн грн. Найбільша стаття витрат в цій програмі – утримання КП “Здолбунівське”, саме того КП, яке замовляє по 100 тисяч проекти вбиралень, фалосоподібні пам’ятники, “кришталеві мости”. Керівника цього КП одноосібно призначає мер міста (укладає з ним контракт). В частині капітальних ремонтів – здебільшого витрати на погашення нароблених заборгованостей цього року. Решта програми – поточні роботи.

Завантажити (DOC, 80KB)

Програмою “Безпечне місто” планується виділення 300 тисяч для мережі, яка забезпечує роботу камер відеоспостереження.

Програма з довгою назвою, а по суті програма “Допомога водоканалу” поки передбачає 50 тисяч на ремонти мереж.

Програма забезпечення роботи депутатів, висвітлення діяльності містить витрат на 60 тисяч гривень.

Програма капремонту ПРИВАТНИХ будинків передбачає витрачання спільних коштів здолбунівчан для завершення ремонтів на 1,0 млн гривень, розпочатих раніше і 200 тисяч на ремонт ліфту в 1 будинку. Традиційно міський голова  і автори проекту рішень бачать лише багатоповерхові будинки, які вже не є муніципальними, але не помічають такі самі приватні будинки малоповерхової забудови, на які ніколи гроші не виділялися.

Завантажити (DOC, 38KB)

Програма конкурсів аж на 10 тисяч гривень, напевне буде доповнена новим конкурсом чи навіть декількома. Конкурс на кращий демонтаж фалосоподібного пам’ятника і конкурс на кращий ескіз нового пам’ятника. А що ? Любимо ми за народні гроші бавитися із тоннами граніту.

На культурно-мистецькі заходи 140 тисяч з них 90 на день міста.

730 тисяч на природоохоронні заходи.

На ремонт тротуарів і доріг передбачається більше 9 млн.грн. Є декілька капітальних ремонтів доріг. Не факт, що всі зможуть виконати, бо закладені суми реально не відображають всієї потреби на їх ремонт. Це швидше данина депутатам, щоб вони побачили ці вулиці у програмі і підтримали бюджет, а там як карта ляже.

Завантажити (DOC, 128KB)

Програма розвитку міста та підтримки КП доволі різнопланова і збалансована за інтересами міста і планується виконання робіт, закупівлі товарів на 3 млн.грн. Це і спортивні і дитячі майданчики, автобусні криті зупинки…

Завантажити (DOC, 72KB)

На спорт 510 тисяч гривень. Реальне аматорство. Футболісти не звітуються, в яких змаганнях і які результати показують всі бачать. Реально до кого немає запитань – це до штангістів, які мають і дітвору і результати.

Завантажити (DOC, 45KB)

500 тисяч на земельну документацію. Чергова фікція, їх то знімають, то додають, проектанти якісь засекречені, прошені, малоговірки. Суть виділення грошей щоб знати скільки і якої землі є у Здолбунові  і для яких цілей вона запланована до використання. Ви знаєте, а головніше ви вірите, що в цьому реально зацікавлений нинішній мер?

200 тисяч на містобудівну документацію. те саме, що і попередня програма, довга і не до кінця зрозуміла. Принаймні в частині очевидних результатів.

Програма соцзахисту на 700 тисяч, з яких більше 250 на компенсацію пільг на перевезення на здолбунівському “Експресі”.

Ще одна дивна програма на 100 тисяч де третина на заміну вікон в конторі КП “Здолбунівське”.

Цей бюджет і  ці програми розглянув і підтримав виконком, тепер справа за депутатами. Чергова бюджетна сесія 18 грудня!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети