Відновимо спортивний майданчик РАЗОМ!

Інформує Віталій Мороз – автор Петиції про Ремонт спортивного майданчика на Незалежності,34,36.

Маю хороші новини щодо перебігу нашої акції. Сьогодні розпочались роботи по ремонту спортивного майданчика. Міська рада, після занесеної до неї Петиції та звернення депутата міськради Миколи Орлова, виділила кошти, а КП МБУ почало через підрядника їх освоювати.
Демонтовано старі щити та кільця. Варто зазначити, що прикладаються усі зусилля та у найближчий час будуть встановлені нові щити (поки вирішується, чи це будуть пластикові щити, чи інші.громадська акція спортмайданчик (1) громадська акція спортмайданчик (3) громадська акція спортмайданчик (4)
Наступні заходи по облаштуванню майданчика такі:
– штукатурка трансформаторної підстанції (ТП-15), вона знаходиться на балансі Здолбунівського РЕМ, тому всі роботи відносно неї повинні проводитись відповідним органом;
– усунення пошкодження у стіні (у плиті стався розлом, тому потрібно залатати даний участок);
– заміна огорожі майданчика (сітка навколо майданчика у жахливому становищі).
Нагадую, що триває збір коштів та матеріалів для швидкого завершення робіт. Номер картки Приватбанку 5211 5373 2662 3217 (на даний момент на рахунку 122 грн.). За всі кошти, що знаходяться на рахунку несу особисту відповідальність, поки жодної гривні не знімав з карточки.громадська акція спортмайданчик (2)
Про подальший перебіг робіт буду старатись оперативно інформувати. До повідомлення прикладаю фото звіт для наочності.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети