Відлуння “мінування” залізниці.

Захід сонця над залізницею

Вчора (06.03.2013) кореспонденту “Здолбунів CITY” і місцевому фотографу міста, так би мовити, на власній шкурі довелося поспостерігати, як оперативно спрацювали державні спецслужби – СБУ і МВС. 

Цей день видався сонячним, з ясною погодою, і хлопці вирішили пофотографувати мальовничий захід сонця на околицях Здолбунова. Місцем зйомки був вибраний пагорб і міст через залізницю, яку 2 тижня тому “замінували” невідомі. Як нам відомо, їх досі не знайшли.

Потяг

Отже, хлопці встигли познімати, як проходить поїзд під мостом, піднялися нагору і ще зробили декілька фото, як сідає сонце за горизонтом. У цей час до них приєднався ще один їхній знайомий, відомий спортсмен Здолбунова.

Раптом біля них зупинилося невідоме авто, і вмить навколо були люди у штатському та міліціонер у званні лейтенанта. На хлопців одразу посипалася купа питань: “Хто ви є?”, “Що тут робите” і т. п., але вони не розгубилися і, як законослухняні громадяни, запропонували всім представитися та показати посвідчення, що і було зроблено.

Як виявилося, хлопців було затримано співробітниками Служби безпеки України і МВС м. Здолбунів. Після того, як були дані пояснення, з якою метою всі друзі тут зібралися, міліціонер записав паспортні дані, а працівники СБУ у своїй машині довго дзвонили, з’ясовували і перевіряли отриману інформацію.

Троє товаришів вже зовсім змерзли, адже на мосту дув сильний вітер, але все-таки через 15 хвилин їм повідомили, що вони вільні. Хлопці зраділи, що все так швидко закінчилося і їм не довелося провести вечір десь у МВС у розмовах зі слідчим.

Дуже добре, що наші спецслужби своєчасно і оперативно спрацьовують щодо попередження тероризму в Здолбунові.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети