Відкривається клуб “Активної громади”

Запрошуємо взяти участь депутатів місцевих та обласних рад, помічників депутатів, громадські організації, експертів, активних громадян, представників бізнесу та всіх, хто хоче розвивати та реформувати своє місто.

У четвер, 8 лютого 2018 року, розпочинає свою роботу клуб “Активної Громади”, який створено за ініціативою “ГО ” ВГО “Інститут “Республіка”!

Клуб “Активної Громади” у містах – неурядова  організація, метою якої є сприяння обговоренню та впровадженню ідей щодо розвитку міст. Також метою створення та проведення даних клубів є обмін думками щодо інструментів взаємодії з владою, детальний розгляд різноманітних суспільно-політичних тем із запрошеннями спікерів!

 Ми прагнемо побудувати майданчик для комунікації між активними громадянами Рівного і представниками влади міста та області. Адже комунікація та взаємодія – завжди приносить користь і результати.

Захід відбудеться у регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області, м. Рівне за адресою     вул. Кавказька 7, конференц-зал (1 пов.), початок 16:00.

З нетерпінням чекаємо на Вас!

 

Довідка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”.

Контактна особа: Головач Наталія, тел. +380 97 68 08 014

_____

Прес–служба

ВГО Інститут «Республіка» у м. Рівне

e-mail: rivne.instituterespublica@gmail.comВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети