Відкритий лист голови Здолбунівської райради

Відкритий лист голови Здолбунівської районної ради

до жителів, трудових колективів, підприємців, керівників підприємств, установ та організацій Здолбунівського району

  Сьогодні нашій країні загрожує зовнішня агресія, відбуваються спроби посягань на її цілісність, нав’язуються ідеї федералізації і розколу, але попри все необхідно зберегти єдність і відданість національним цінностям, підтримати жителів різних регіонів у їх прагненні до стабілізації ситуації і збереження громадського миру в країні.

  На даний час в Україні триває третя хвиля мобілізації. Станом на сьогодні із Здолбунівського району призвано на строкову службу, службу за контрактом, по частковій мобілізації близько 200 чоловік.

  З березня і до сьогодні мешканці району, трудові колективи, підприємці, депутати різних рівнів, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, що здійснюють діяльність на території району, активно допомагали у забезпеченні військовослужбовців-земляків необхідним спорядженням, засобами захисту, гігієни, медикаментами тощо.

  За що вам щире спасибі, всім хто долучився до цієї благородної і потрібної справи. Особливо волонтерам, які на громадських засадах роблять все можливе, щоб забезпечити наших бійців всім необхідним.

  В районній газеті «Нове життя», в інтернет-виданнях Здолбунівщини регулярно друкуються звіти про збір та використання коштів. Це забезпечує прозорість і контроль за рухом коштів.

  Наразі часткова мобілізація подовжується і виникла гостра потреба у забезпеченні військовослужбовців, які недавно призвані, найперше бронежилетами та касками, які, на жаль, коштують не дешево. З метою підвищення боєготовності військових підрозділів, захисту їх бійців прошу надати їм посильну фінансову допомогу. Можливо, бронежилет чи каска, куплені за народні гроші, врятують життя, а воно, як відомо, безцінне.

  Збір коштів для адресної допомоги нашим землякам-військовослужбовцям здійснює робоча група осіб, відповідальних за збір коштів, яка знаходиться в адмінприміщенні ТОВ «Укрцемремонт», за адресою м.Здолбунів вул.Незалежності,11.

  Телефон гарячої лінії – 068 75-38-827.

З повагою,    Голова районної ради,    Керівник районного штабу                                                       В.ТимощукВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети