Відкрито рахунок для благодійної допомоги здолбунівським медикам

До Здолбунівської райдержадміністрації та районної ради неодноразово надходили звернення щодо надання фінансової допомоги Здолбунівській центральній районній лікарні для здійснення заходів із запобігання та поширення коронавірусу у нашому районі.

У зв’язку з цим, Здолбунівська центральна районна лікарня відкрила благодійний рахунок.

Реквізити для перерахунку коштів:

Одержувач: комунальне некомерційне підприємство “Здолбунівська центральна районна лікарня» Здолбунівської районної ради

Рахунок в АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

ЄДРПОУ: 02000105

р/р: UА153333910000026007054742389

МФО: 333391

Призначення платежу: благодійні кошти для виконання заходів з попередження розповсюдження та лікування гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом (COVID-19).

Про використання коштів буде оприлюднюватися звіт.

У разі виникнення питань – звертайтеся до головного бухгалтера медичного закладу Кучерук Тетяни Вікторівни за телефоном – 2-53-57.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети