Відкрили меморіальну дошку земляку-журналісту

26 квітня на Здолбунівщині у селі Нова Мощаниця відбулося відкриття меморіальної дошки відомому українському публіцисту та журналісту Борису Гривачевському. Саме цього року йому мало би виповнитися шістдесят три роки.

Відкрили пам’ятну дошку вдова Бориса Гривачевського Людмила та його колега і наставниця Емма Бабчук. Після чого її освятив намісник Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря ігумен Онуфрій.

Меморіальна плита відтепер нагадуватиме учням Новомощаницької середньої загальноосвітньої школи про те, що в цьому закладі з 1960 по 1968 роки навчався Заслужений журналіст України Борис Гривачевський. Участь у заході також взяли керівники району та області.

Довідково: Борис Євгенович Гривачевський відомий український журналіст, письменник, публіцист.

Народився 26 квітня 1953 року в с. Нова Мощаниця Здолбунівського району Рівненської області.

Закінчив Новомощаницьку восьмирічну школу. Після закінчення школи навчався у Дрогобицькому технікумі нафти та газу. Згодом закінчив вечірню школу і вступив до Київського університету ім. Т.Г. Шевченка на факультет журналістики.

Після закінчення вузу почав працювати на радіо, пізніше у студії УТН. Зокрема, був ведучим телемарафонів “Тарасова церква”, метою яких була побудова храму в Каневі біля Чернечої гори. Його подвижницька праця була гідно пошанована в Україні і за кордоном. Від удостоєний Почесного звання “Заслужений журналіст України” (1996р.), Міжнародної премії ім. Дмитра Нитченка (Австралія) в галузі публіцистики. І був названий одним з десяти кращих публіцистів серед українців світу. За історичні дослідження, нагороджений орденом Святого Володимира ІІІ ступеня.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети