Відкрили меморіальну дошку герою-земляку

меморіальна дошка Жуку (6)Сонячний, але сумний день зустрів відвідувачів ЗОШ№1 у Здолбунові. Саме сьогодні на мітингу-реквіємі була відкрита меморіальна дошка у пам’ять про загиблого здолбунівчанина Василя Жука.

На мітингу були школярі, працівники школи, яку закінчував Василь, два бойових побратима, рідні і знайомі героя. Згадками про свого випускника поділилася його вчителька, зачитала вірші, які писав Василь. Проникливі й виважені слова мовила директор школи Оксана Себастіянська. “Перша школа, на жаль, має вже не одну пам’ятну дошку про загиблих випускників: Микола Приходько загинув у часи Другої світової, Анатолій Кушнєров під час афганської війни, Василь Жук у нинішню. За кожною смертю стоїть московський Кремль, але у смерті Василя більше Кремля винні ті, хто називається мешканцями сходу України, які так і не стали українцями…які дозволили цьому статися”, – сказала Оксана Мирославівна.меморіальна дошка Жуку (7) меморіальна дошка Жуку (8) меморіальна дошка Жуку (4)

Побратими, військові товариші дякували школі за такого хлопця, тисли руки його матері та наказували школярам пишатися такими, як Василь (“сонечком” називали його поза очі товариші), який попри свої фізичні параметри виявився на порядок хоробрішим, ніж богатирі елітних загарбницьких військ.

Дошку відкрили, поклали квіти…меморіальна дошка Жуку (10) меморіальна дошка Жуку (1) меморіальна дошка Жуку (11)

Навіть після гімну й завершення мітингу ніхто не рушив із місця. Досі всі так і не зрозуміли, що відтепер лише посмішка героя із холодного граніту буде щодня зустрічати їх біля входу до школи…меморіальна дошка Жуку (12)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети